Wykonanie modernizacji w budynku „IWONA” Domu Pomocy Społecznej im. Roba Inja w Świdniku z przystosowaniem dla potrzeb rehabilitacji osób niepełnosprawnych.
Dom Pomocy Społecznej im. Roba Inja w Świdniku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00018465
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00018465/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-01-10 09:57
- Lokalizacja
- Świdnik, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c76f3bb1-3e43-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 7122904539
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00018465 z dnia 2023-01-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie modernizacji w budynku „IWONA” Domu Pomocy Społecznej im. Roba Inja w Świdniku z przystosowaniem dla potrzeb rehabilitacji osób niepełnosprawnych.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Dom Pomocy Społecznej im. Roba Inja w Świdniku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019460
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Piasecka 240
1.5.2.) Miejscowość: Świdnik
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-040
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@dpsswidnik.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dpsswidnik.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.dpsswidnik.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Dom Pomocy Społecznej im. Roba Inja w Świdniku
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie modernizacji w budynku „IWONA” Domu Pomocy Społecznej im. Roba Inja w Świdniku z przystosowaniem dla potrzeb rehabilitacji osób niepełnosprawnych.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c76f3bb1-3e43-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00018465
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00020823/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Wykonanie modernizacji w budynku „IWONA” Domu Pomocy Społecznej im. Roba Inja w Świdniku z przystosowaniem dla potrzeb rehabilitacji osób niepełnosprawnych.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00365512/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP 271.7.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1 Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych pn„Wykonanie modernizacji w budynku „IWONA” Domu
Pomocy Społecznej im. Roba Inja w Świdniku z przystosowaniem dla potrzeb rehabilitacji osób niepełnosprawnych.Zakres
robót obejmuje modernizację pomieszczeń fizjoterapii i salki gimnastycznej z dostosowaniem dla rehabilitacji osób
niepełnosprawnych,
3.2 Przedmiot zamówienia przewiduje wykonanie:
a) Zeskrobanie starej farby ze ścian i sufitów – ok. 568,022 m2,
b) Rozebranie posadzki z płytek – ok.125,09 m2
c) Gruntowanie ścian i sufitów – ok. 1275,865 m2,
d) Gruntowanie podłoży – ok. 125,209 m2,
e) Wykonanie gładzi gipsowych – ok. 708,311 m2,
f) Malowanie farbą emulsyjną ścian i sufitów – 363,208 m2,
g) Malowanie ścian farbą olejną – ok. 205,282 m2,
h) Malowanie farbą olejną stolarki – ok. 67,50 m2,
i) Malowanie rur farbą olejną – ok. 43,27 mb,
j) Wymiana drzwi – 4 szt,
k) Ułożenie posadzki z tworzyw sztucznych – ok. 125,209 m2,
l) Wymiana płytek – ok. 4,0 m2
m) Wykonanie ścianki z płyt G-K i obudowa C.O. – ok. 139,821 m2,
n) Wymiana baterii i umywalki – 1 szt,o) Wymiana gniazd elektrycznych – 18 szt,
p) Wymiana przewodów elektrycznych – ok. 22.00 mb,
q) Wymiana wyłączników ekllektrycznych – 4 szt
r) Wymiana rur z PCW – ok. 10,00 mb,
s) Wywiezienie gruzu – ok. 2,10 m3
3.3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w przedmiarze i szczegółowych specyfikacjach technicznych
wykonania i odbioru robót (Załącznik Nr 7 do SWZ).
3.4 Zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp w sytuacji, gdyby w STWiOR, a więc w dokumentach opisujących przedmiot
zamówienia lub w przedmiarach zawarto odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów
referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 Pzp a takim odniesieniom nie towarzyszyło wyrażenie
„lub równoważne”, to Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w każdej takiej normie, ocenie
technicznej, specyfikacji technicznej, systemie referencji technicznych. W związku z powyższym należy przyjąć, że każdej:
normie, ocenie technicznej, specyfikacji technicznej, systemowi referencji technicznych występującym w opisie przedmiotu
zamówienia towarzyszą wyrazy „lub równoważne". Zgodnie z art. 101 ust. 5 Pzp wykonawca, który powołuje się na
rozwiązania równoważne opisywanym w tych dokumentach, jest obowiązany udowodnić, poprzez dołączenie do oferty
stosownych przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104–107 Pzp, że proponowane rozwiązania w
równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45410000-4 - Tynkowanie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 117666,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 159767,22 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 117666,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Remontowo Budowlany Jarosław Ślizak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7123060109
7.3.3) Ulica: ul.Prusa 8
7.3.4) Miejscowość: Świdnik
7.3.5) Kod pocztowy: 21-040
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 117666,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 50 dni
| 2023-01-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |