Modernizacja (przebudowa) mostu przy ul. Jędryski w Rychwałdku na przepust ramowy w ramach zadania: "Przebudowa dróg na terenie Gminy Świnna..."

Gmina Świnna

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00019825
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00019825/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-01-10 12:47
Lokalizacja
Świnna, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c3019c5d-5b4f-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
5532520760
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy mostów i tuneli, szybów i kolei podziemnejRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneBudowa obiektów inżynierii wodnejRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Wykonawcy

1 przyznane

JAN TYCMilówka, PL · lot 0
352 971,4 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00019825 z dnia 2023-01-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja (przebudowa) mostu przy ul. Jędryski w Rychwałdku na przepust ramowy w ramach zadania: "Przebudowa dróg na terenie Gminy Świnna..."

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Świnna

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182723

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wspólna 13

1.5.2.) Miejscowość: Świnna

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-331

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.7.) Numer telefonu: 33 8638 023

1.5.8.) Numer faksu: 33 8638 532

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@swinna.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.swinna.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl, https://bip.swinna.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja (przebudowa) mostu przy ul. Jędryski w Rychwałdku na przepust ramowy w ramach zadania: "Przebudowa dróg na terenie Gminy Świnna..."

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c3019c5d-5b4f-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00019825

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00035849/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Przebudowa dróg na terenie Gminy Świnna, polegająca na wymianie nawierzchni lub odwodnienia oraz budowa mostu żelbetowego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00421394/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GK.2711.8.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 325469,14 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja (przebudowa) mostu przy ul. Jędryski w Rychwałdku na przepust ramowy w ramach zadania: „Przebudowa dróg na terenie Gminy Świnna , polegająca na wymianie nawierzchni lub odwodnienia , oraz budowa mostu żelbetowego”.
2. Zakres wykonywanych robót: MOST PRZEPUST RAMOWY 3000mm x 2000mm, DŁ. 10m KLASA E (15T)
a) Roboty przygotowawcze, ziemne i budowlane
b) Bariery
c) Najazdy
d) Umocnienie dna potoku na wlocie i wylocie przepustu

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w:
a) Przedmiarze robót – Załącznik nr 9 SWZ,
b) Dokumentacji technicznej – Załącznik nr 10 SWZ
c) Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót – Załączniki nr 11 SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45221000-2 - Roboty budowlane w zakresie budowy mostów i tuneli, szybów i kolei podziemnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 352971,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1133510,02 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 352971,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MTJ TYC JAN

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5530005284

7.3.3) Ulica: Jana Kazimierza 2/2

7.3.4) Miejscowość: Milówka

7.3.5) Kod pocztowy: 34-360

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-12-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 352971,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-01-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane