RD/ZP/114/2022 „Sukcesywna dostawa odczynników chemicznych na okres 12 miesięcy dla Politechniki Poznańskiej”
Politechnika Poznańska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00020718
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-01-10 14:27
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7770003699
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Odczynniki chemiczne
Wykonawcy
3 przyznane
MERCK LIFE SCIENCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
490 695,3 PLNAlfachem Sp. z o.o. ul. Unii Lubelskiej 3, 61- 249 PoznańPoznań, PL
15 627,47 PLNALFACHEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
15 627,47 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.