Termomodernizacja budynku i modernizacja pomieszczeń wewnętrznych Domu Kultury im. W. Gombrowicza w Ćmielowie
GMINA ĆMIELÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00021035
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00021035/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-01-10 15:28
- Lokalizacja
- Ćmielów, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-45135476-6643-11ed-aea3-5a7c432eaced
- Identyfikator
- 6612164776
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00021035 z dnia 2023-01-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku i modernizacja pomieszczeń wewnętrznych Domu Kultury im. W. Gombrowicza w Ćmielowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ĆMIELÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409910
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Ostrowiecka 40
1.5.2.) Miejscowość: Ćmielów
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-440
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@cmielow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.cmielow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-45135476-6643-11ed-aea3-5a7c432eaced1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja budynku i modernizacja pomieszczeń wewnętrznych Domu Kultury im. W. Gombrowicza w Ćmielowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-45135476-6643-11ed-aea3-5a7c432eaced
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00021035
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00066396/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.16 Kompleksowa modernizacja energetyczna budynku Domu Kultury im. W. Gombrowicza w Ćmielowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00443410/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.I.271.18.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 3433752,89 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest docieplenie oraz remont budynku Domu Kultury im. W. Gombrowicza w Ćmielowie w ramach zadania: „Wykonanie audytu energetycznego/efektywności energetycznej wraz z opracowaniem dokumentacji projektowej planowanych do realizacji prac termomodernizacyjnych i wspierających efektywność energetyczną dla budynku Domu Kultury im. W. Gombrowicza w Ćmielowie”. Przedmiotowy budynek Domu Kultury jest obiektem wolnostojącym o łącznych wymiarach zewnętrznych 27,65 x 25,18 / 18,61 m. Obiekt posiada 3 kondygnacje nadziemne i jest częściowo podpiwniczony, konstrukcji tradycyjnej murowanej. Ściany fundamentowe z cegły ceramicznej pełnej, ściany zewnętrzne kondygnacji nadziemnych grubości 42 cm wykonane z cegły ceramicznej pełnej. Ściany wewnętrzne konstrukcyjne z cegły ceramicznej pełnej. Stropy – żelbetowe, nad salą widowiskową monolityczna płyta żelbetowa wieloprzęsłowa wsparta na ścianach konstrukcyjnych oraz podciągach żelbetowych. Stropodach nad budynkiem dwuspadowy, asymetryczny, wentylowany o kącie nachylenia połaci dachowych 6° i 3°, wykonany
z płyt korytkowych wspartych na ścianach ażurowych. Pokrycie stropodachu 2 x papa.
Budynek wyposażony w wewnętrzne instalacje: wodno- kanalizacyjną, instalacje elektryczną, instalację gazową, wentylację grawitacyjną oraz mechaniczną, centralnego ogrzewania – z własnej kotłowni gazowej, instalacje odgromową.
Zakres robót:
- izolacja przeciwwilgociowa ścian fundamentowych
- docieplenie ścian fundamentowych 0,5 m pod poziomem terenu
- docieplenie ścian zewnętrznych
- docieplenie stropodachu wentylowanego
- wymiana obróbek blacharskich, parapetów, orynnowania
- wykonanie opaski wokół budynku
- wymiana stolarki drzwiowej
- wymiana stolarki okiennej
- remont kominów
- remont tarasu
- remont schodów zewnętrznych oraz pochylni
- wykonanie kolorystki elewacji budynku
- remont daszków wejściowych
- prace towarzyszące
W zakresie branży elektrycznej:
- montaż paneli fotowoltaicznych
- wymiana opraw oświetleniowych
- oświetlenie awaryjne
- remont instalacji odgromowej
W zakresie branży sanitarnej:
- remont instalacji c.o. wraz z wymianą kotła
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3129888,75 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3320748,07 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3129888,75 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DTKS Budownictwo Sp. z o.o.,
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 866 173 91 20
7.3.4) Miejscowość: Staszów
7.3.5) Kod pocztowy: 28-200
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-01-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3129888,75 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-01-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |