PRZEBUDOWA DROGI LEŚNEJ NR INW. 220/635 (NR 163 W DSD) WRAZ Z PLACEM SKŁADOWYM, LEŚNICTWO DĄBROWA W MIEJSCOWOŚCI ELBLĄG - KRASNY LAS
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Elbląg
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00022916
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00022916/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-01-11 11:47
- Lokalizacja
- Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a21cd0e3-7495-11ed-94da-6ae0fe5e7159
- Identyfikator
- 5780005658
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00022916 z dnia 2023-01-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
PRZEBUDOWA DROGI LEŚNEJ NR INW. 220/635 (NR 163 W DSD) WRAZ Z PLACEM SKŁADOWYM, LEŚNICTWO DĄBROWA W MIEJSCOWOŚCI ELBLĄG - KRASNY LAS
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Elbląg
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170052025
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Marymoncka 5
1.5.2.) Miejscowość: Elbląg
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-300
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: elblag@gdansk.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_elblag
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_elblag1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
PRZEBUDOWA DROGI LEŚNEJ NR INW. 220/635 (NR 163 W DSD) WRAZ Z PLACEM SKŁADOWYM, LEŚNICTWO DĄBROWA W MIEJSCOWOŚCI ELBLĄG - KRASNY LAS2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a21cd0e3-7495-11ed-94da-6ae0fe5e7159
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00022916
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00188934/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 PRZEBUDOWA DROGI LEŚNEJ NR INW. 220/635 (NR 163 W DSD) WRAZ Z PLACEM SKŁADOWYM, LEŚNICTWO DĄBROWA W MIEJSCOWOŚCI ELBLĄG - KRASNY LAS
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00476502/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: S.270.2.22.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 500619,24 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi leśnej nr inw. 220/635 na odcinku o długości 903,50m położonym w oddz. 313, 314, 316, 317 w Leśnictwie Dąbrowa na terenie Nadleśnictwa Elbląg. Droga leśna posiada status drogi zakładowej wewnętrznej. Przebudowa dotyczy między innymi poprawy geometrii drogi leśnej, wykonania nowej nawierzchni, odnowienia elementów odwadniających. Celem przebudowy jest udostępnienie terenów przyległych dla prowadzenia gospodarki leśnej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233140-2 - Roboty drogowe
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 534919,31 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 642966,94 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 534919,31 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Transport Ciężarowy, Kupno i Sprzedaż Materiałów Budowlanych Radosław Kamecki
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5782062264
7.3.3) Ulica: Stawowa 6
7.3.4) Miejscowość: Milejewo
7.3.5) Kod pocztowy: 82-316
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-01-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 534919,31 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-05-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-01-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |