Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej budowy hal sportowych w podziale na 2 zadania.
GMINA PUCK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00023029
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-01-11 11:59
- Lokalizacja
- Puck, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5871588654
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi pomiaroweNadzór nad projektem i dokumentacją
Wykonawcy
2 przyznane
DAWID MOŁDRZYKKrajenka, PL
79 335 PLNDAWID MOŁDRZYKKrajenka, PL
79 335 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.