Remont drogi w Luboszycach Małych dz. nr 6, 8/2, 69, 83, 333, 335
GMINA JEMIELNO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00023577
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00023577/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-01-11 13:06
- Lokalizacja
- Jemielno, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dc85b74d-511f-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 6931940493
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00023577 z dnia 2023-01-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi w Luboszycach Małych dz. nr 6, 8/2, 69, 83, 333, 335
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JEMIELNO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050652
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 81
1.5.2.) Miejscowość: Jemielno
1.5.3.) Kod pocztowy: 56-209
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@jemielno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://jemielno.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://jemielno.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi w Luboszycach Małych dz. nr 6, 8/2, 69, 83, 333, 3352.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dc85b74d-511f-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00023577
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00010444/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 „Remont drogi w Luboszycach Małych dz. nr 6, 8/2, 69, 83, 333, 335”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00403794/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IB 271.27.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
Przedmiot zamówienia obejmuje zadanie pn.: „Remont drogi w Luboszycach Małych dz. nr 6, 8/2, 69, 83, 333, 335 ”
Zakres prac przy realizacji niniejszego zamówienia, w ramach zaproponowanej ceny obejmuje w szczególności:
1. Remont drogi w zakresie ujednolicenia szerokości jezdni do stałej szerokości 4,00 m z obustronnym poboczem o szerokości 0,75 m. Długość remontowanej drogi 2062 m.
2. Remont istniejących zjazdów
3. Szczegółowy opis zawiera dokumentacja projektowa
4.5.3.) Główny kod CPV: 45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2023-01-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |