Ogród sensoryczny dla młodszych i starszych ‘Zielony zakątek’ przy Szkole Podstawowej nr 4 w Kaliszu, ul. Polna 17

MIASTO KALISZ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00023718
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00023718/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-01-11 13:24
Lokalizacja
Kalisz, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cd88bca4-5f31-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
6180015933
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowychRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie kształtowania placów zabawRoboty nawadniająceRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty budowlane w zakresie rurociągów nawadniającychSprzęt do nawadnianiaUrządzenia do nadzoru wideoWyposażenie placów zabawRoboty rozbiórkoweRoboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych

Wykonawcy

1 przyznane

RENATA PRZYBYLSKALeszno, PL · lot 0
232 408,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00023718 z dnia 2023-01-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Ogród sensoryczny dla młodszych i starszych ‘Zielony zakątek’ przy Szkole Podstawowej nr 4 w Kaliszu, ul. Polna 17

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO KALISZ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855877

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Główny Rynek 20

1.5.2.) Miejscowość: Kalisz

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-800

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wrmi@um.kalisz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.kalisz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miastokalisz.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Ogród sensoryczny dla młodszych i starszych ‘Zielony zakątek’ przy Szkole Podstawowej nr 4 w Kaliszu, ul. Polna 17

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cd88bca4-5f31-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00023718

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00031960/19/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Ogród sensoryczny dla młodszych i starszych „Zielony zakątek” przy Szkole Podstawowej nr 4 w Kaliszu, ul. Polna 17

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00428698/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WRM.2711.18.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie ogrodu sensorycznego dla młodszych i starszych ‘Zielony zakątek’ przy Szkole Podstawowej nr 4 w Kaliszu wraz z robotami towarzyszącymi, na podstawie dokumentów określonych w pkt. 4.5 SWZ.
2. Zakres rzeczowy objęty niniejszym postępowaniem obejmuje kompleksową realizację przedmiotu inwestycji m. in. w zakresie:
1) demontażu starych krawężników i murku betonowego wraz z fundamentem betonowym,
2) przygotowania terenu, wykonania robót ziemnych,
3) wykonania utwardzenia terenu oraz ścieżki z kostki betonowej bezfazowej,
4) wykonania ścieżki naturalistycznej: żwirowej, wykonanej z otoczaków oraz z plastrów drewna,
5) wykonania ścieżki sensorycznej „ścieżka bosych stóp”,
6) wyposażenia obiektu w urządzenia zabawowe oraz elementy małej architektury,
7) wykonania nawierzchni piaskowej w wyznaczonej strefie bezpieczeństwa projektowanych urządzeń,
8) wykonania nasadzeń drzew, krzewów oraz bylin,
9) ściółkowania rabat korą sosnową,
10) wykonania systemu automatycznego nawadniania,
11) wykonania systemu monitoringu,
12) wykonania murawy trawnikowej,
13) dostawy i montażu dzwonków wietrznych zamontowanych na dedykowanym stojaku - miejsce usytuowania do uzgodnienia z Zamawiającym na etapie realizacji zamówienia,
14) dostawy i montażu tablicy informacyjnej z nazwą ogrodu, regulaminem korzystania z ogrodu, zasadami bezpieczeństwa w formie graficznej i opisowej, logo „Budżet Obywatelski Miasto Kalisz” (projekt logo znajduje się w załączeniu do SWZ – rozmiar i miejsce usytuowania do uzgodnienia z Zamawiającym na etapie realizacji zamówienia).
3. Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zobowiązany jest również do wykonania wszelkich robót przygotowawczych, ogrodzenia terenu budowy ogrodzeniem tymczasowym, robót porządkowych, utrzymania zaplecza budowy, sporządzenia planu BIOZ (jeżeli dotyczy), organizacji placu budowy, zapewnienia obsługi geodezyjnej, do wznowienia znaków geodezyjnych w przypadku ich zniszczenia, uszkodzenia lub przesunięcia w trakcie prowadzonych robót, w przypadku potrzeby zajęcia pasa drogowego na czas wyżej wymienionej inwestycji, należy wystąpić w imieniu Zamawiającego do Zarządu Dróg Miejskich w Kaliszu składając stosowny wniosek, ewentualnego poniesienia kosztów za zajęcie pasa drogowego lub zawarcia umowy użyczenia drogi, realizacji warunków określonych w opiniach organów, uzgodnieniach, decyzjach, wykonania wszelkich badań i prób, przywrócenia terenu i nawierzchni przyległych do obiektu do stanu poprzedniego oraz innych czynności niezbędnych do wykonania przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

45232120-9 - Roboty nawadniające

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45232121-6 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów nawadniających

43323000-3 - Sprzęt do nawadniania

32323500-8 - Urządzenia do nadzoru wideo

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 232408,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1106877,11 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 232408,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RENATA PRZYBYLSKA ZAKŁAD ROBÓT OGRODNICZYCH „SPIRAEA”

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6971441425

7.3.4) Miejscowość: Leszno

7.3.5) Kod pocztowy: 64-100

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-01-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 232408,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-01-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane