Wymiana i modernizacja systemu sygnalizacji pożarowej (SAP) w Domu Łaskiego” dla Instytutu Kultury Willa Decjusza w Krakowie
Instytut Kultury Willa Decjusza
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00023741
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00023741/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-01-11 13:25
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2f2114b6-91a2-11ed-b4ea-f64d350121d2
- Identyfikator
- 6772440713
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00023741 z dnia 2023-01-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana i modernizacja systemu sygnalizacji pożarowej (SAP) w Domu Łaskiego” dla Instytutu Kultury Willa Decjusza w Krakowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Instytut Kultury Willa Decjusza
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 382172593
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 28 Lipca 1943 17a
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-233
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@willadecjusza.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.willadecjusza.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana i modernizacja systemu sygnalizacji pożarowej (SAP) w Domu Łaskiego” dla Instytutu Kultury Willa Decjusza w Krakowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2f2114b6-91a2-11ed-b4ea-f64d350121d2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00023741
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zgodnie z art. 305 pkt 1 Zamawiający na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 nowej ustawy z dnia 11 września 2019r. (t.j. Dz.U. z 2022r. poz. 1710 z późn. zm.) udzielił zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki, gdyż w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym zapowiedziano możliwość w ciągu 3 lat powtórzenia udzielenia zamówienia na podobne roboty budowlane, zgodnie z posiadaną dokumentacją projektową oraz uwzględniono jego wartość przy szacowaniu wartości zamówienia podstawowego
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: 2/2020
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/1/XI/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 139535,44 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Wykonawca zobowiązuje się do wykonania robót budowlanych dla zadania: „Wymiana i modernizacja systemu sygnalizacji pożarowej w Domu Łaskiego” dla Instytutu Kultury Willa Decjusza. Miejsce wykonania robót budowlanych – Oficyna Willi Decjusza ul. 28 lipca 1943 17a, 30-233 Kraków. Roboty budowlane przewidziane są do realizacji na działce nr 106/7 obr. 9 Krowodrza w Krakowie. Budynek oficyny Willi Decjusza wpisany jest do rejestru zabytków pod numerem: A-131.
2. Roboty budowlane należy zrealizować zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 1 do umowy), dokumentacją projektową (Załącznik nr 3 do umowy), przedmiarem robót (Załącznik nr 2 do umowy), warunkami, jakie zostały nałożone na zamierzenie inwestycyjne, decyzjami administracyjnymi, między innymi pozwoleniem na budowę, pozwoleniem konserwatorskim, Zgodnie z wykazem w Załączniku nr 3 do niniejszej umowy, tj. oryginał dokumentacji projektowej w wersji papierowej Zamawiający udostępni Wykonawcy na każde jego żądanie.
3. Zakres robót obejmuje między innymi roboty ogólnobudowlane wraz z demontażem i utylizacją istniejącego SSP w oficynie, roboty instalacyjne, montaż urządzeń sygnalizacji pożarowej, okablowanie i podłączenie Centrali Sygnalizacji Pożaru wraz z podłączeniem systemu do Centrali Sygnalizacji Pożaru w Willi Decjusza
4.5.3.) Główny kod CPV: 45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MACIEJ KNUTEL ZAKŁAD REMONTOWOBUDOWLANY
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 350689358
7.3.3) Ulica: Barbary
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 30-838
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 159469,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-12-28| 2023-01-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |