Budowa strefy aktywnej rekreacji w Kampinosie
Gmina Kampinos
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00023773
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00023773/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-01-11 13:28
- Lokalizacja
- Kampinos, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-29822a88-5ab5-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 1182004380
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00023773 z dnia 2023-01-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa strefy aktywnej rekreacji w Kampinosie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kampinos
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013271306
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Niepokalanowska 3
1.5.2.) Miejscowość: Kampinos
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-085
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@kampinos.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.kampinos.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://kampinos.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa strefy aktywnej rekreacji w Kampinosie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-29822a88-5ab5-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00023773
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00024030/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Budowa strefy aktywnej rekreacji w Kampinosie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00420240/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FZ.271.26.2022.EK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie wolnostojącej ścianki wspinaczkowej do boulderingu w kształcie kamienia / bloku o nieregularnym kształcie, imitującej naturalny blok skalny. Ww. roboty prowadzone będą w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa strefy aktywnej rekreacji w Kampinosie”. Przedmiotowa inwestycja zlokalizowana będzie na dz. ew. nr 77/3, obręb 0001 Kampinos.
2. Ścianka wspinaczkowa to tzw. boulder w kształcie nieregularnej bryły wielobocznej, której każdy z boków posiadać będzie inny kąt nachylenia oraz formacje. Powierzchnia boulderu przypominać będzie naturalną rzeźbę skalną, która będzie umożliwiać wspinaczkę również po wykręceniu wszystkich chwytów wspinaczkowych. Zróżnicowanie rzeźby umożliwiać będzie wspinaczkę różnym grupom wspinaczy, od osób początkujących i dzieci, po wspinaczy profesjonalnych. Przeznaczenie: wspinaczka z asekuracją bierną – bouldering.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 302272,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 302272,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 302272,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MANUSAD Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5581681670
7.3.3) Ulica: Bohaterów 3
7.3.4) Miejscowość: Sadki
7.3.5) Kod pocztowy: 89-110
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-12-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 302272,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-05-158.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-01-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |