Dowóz uczniów do szkół z terenu Gminy Ropczyce w okresie od 02.01.2023 r. do 31.08.2023 r. gdzie zastosowano podział na zadania
Zespół Obsługi Jednostek Oświatowych w Ropczycach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00023777
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-01-11 13:28
- Lokalizacja
- Ropczyce, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8181720907
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie publicznego transportu drogowegoUsługi w zakresie transportu drogowego
Wykonawcy
8 przyznanych
ADAM MEDYGRAŁSędziszów Młp., PL
19 153 PLNZBIGNIEW MARZECSędziszów Młp., PL
48 150 PLNJAN CEBULSKIRopczyce, PL
49 010 PLNADAM MEDYGRAŁSędziszów Młp., PL
30 923 PLNZBIGNIEW MARZECSędziszów Młp., PL
77 740 PLNZBIGNIEW MARZECSędziszów Młp., PL
23 540 PLNPIOTR RADOŃRopczyce, PL
30 420 PLNPIOTR RADOŃRopczyce, PL
30 420 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.