Opracowanie koncepcji, wykonanie oraz wdrożenie serwisów internetowych dla potrzeb Urzędu Miejskiego Wrocławia

Gmina Wrocław - Urząd Miejski Wrocławia

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00038880
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00038880/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-16 10:46
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1cd74cac-2838-4c2a-bc7d-8053b040cccc
Identyfikator
8971383551
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie projektowania stron WWW

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00038880 z dnia 2025-01-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie koncepcji, wykonanie oraz wdrożenie serwisów internetowych dla potrzeb Urzędu Miejskiego Wrocławia

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wrocław - Urząd Miejski Wrocławia

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001094670

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Nowy Targ

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-141

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wzp.dz@um.wroc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.wroclaw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.wroclaw.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie koncepcji, wykonanie oraz wdrożenie serwisów internetowych dla potrzeb Urzędu Miejskiego Wrocławia

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1cd74cac-2838-4c2a-bc7d-8053b040cccc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00038880

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00044609/48/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.72 Opracowanie koncepcji, wykonanie oraz wdrożenie serwisów internetowych dla potrzeb Urzędu Miejskiego Wrocławia

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00592863

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/TP/87/2024/WPM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie koncepcji, wykonanie oraz wdrożenie serwisów internetowych: Serwis Landing Page’owy,
www.visitwroclaw.eu oraz www.krasnale.pl wraz z funkcjonalnością chatbota, z migracją danych, wykonaniem testów, przeprowadzeniem podstawowych szkoleń oraz zapewnieniem obsługi serwisów po wdrożeniu, zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ.2. Dostarczenia, wdrożenia i utrzymania Serwisów, zgodnie z wymaganiami oraz w określonych terminach w poszczególnych etapach obejmujących:
Etap I – opracowanie koncepcji Serwisów - w ramach którego Wykonawca zrealizuje w szczególności:
a) przeprowadzenie warsztatów koncepcyjnych,
b) przedstawienie szablonów makiet dla desktop, mobile, widoku tabletu,
c) przeprowadzenie testów funkcjonalnych makiet,
d) dostarczenie raportu z testów funkcjonalnych makiet;
e) przedstawienie raportu z warsztatów koncepcyjnych;
Etap II – opracowanie projektów Serwisów – w ramach którego Wykonawca zrealizuje w szczególności: przedstawienie projektów graficznych Serwisów,
Etap III – wdrożenie serwisów i utrzymanie po wdrożeniu – w ramach którego Wykonawca zrealizuje w szczególności:
a) Wykonanie Serwisów zgodnie z projektami i wymaganiami technicznymi,
b) Wykonanie testów funkcjonalnych i wydajnościowych,
c) Przeprowadzenia szkolenia z obsługi serwisów,
d) Uruchomienie Serwisów

4.5.3.) Główny kod CPV: 72413000-8 - Usługi w zakresie projektowania stron WWW

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wszystkie złożone oferty w postępowaniu podlegają odrzuceniu.

SEKCJA VI OFERTY

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2025-01-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi