Dostawa artykułów żywnościowych do Zespołu Szkół Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Pułtusku w podziale na 10 części
Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Pułtusku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00024884
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-01-11 22:30
- Lokalizacja
- Pułtusk, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5681522557
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewneWarzywa strączkowe suszone, łuskaneOleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinneProdukty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowychCukierProdukty z ciasta makaronowegoPrzyprawy i przyprawy korzenneWarzywa, owoce i orzechyOwoce, warzywa i podobne produktyDróbMięso wołoweWieprzowinaProdukty mięsno-wędliniarskieProdukty mleczarskiePieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskieJajaZiemniakiZiemniaki i produkty z ziemniakówRyby mrożoneWarzywa mrożoneProdukty głęboko mrożone
Wykonawcy
7 przyznanych
LIMONKA CHODKOWSCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPułtusk, PL
40 467 PLNMARCIN BUDŻAKCIECHANÓW, PL
35 371 PLNPIEKARNIA JAGÓDKA ARTUR I MARIUSZ KOMORSCY S.C.Sońsk, PL
13 081 PLNLIMONKA CHODKOWSCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPułtusk, PL
8580 PLNLIMONKA CHODKOWSCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPułtusk, PL
16 500 PLNMORS S.C., ADAM BOBIŃSKI, AGNIESZKA BOBIŃSKA06-200 Maków Mazowiecki, PL
20 988 PLNMORS S.C., ADAM BOBIŃSKI, AGNIESZKA BOBIŃSKA06-200 Maków Mazowiecki, PL
22 484 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.