"Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Polkowice do placówek oświatowych w roku kalendarzowym 2025"
SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI I SPECJALNYMI IM. TWÓRCÓW POLSKIEJ MIEDZI W JĘDRZYCHOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00038974
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00038974/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-16 11:02
- Lokalizacja
- Jędrzychów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e32c8bd1-729d-4958-bcea-bc5483e3b4d0
- Identyfikator
- 6921745301
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osóbUsługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
Wykonawcy
3 przyznane
PIOTR KOTWICAPolkowice, PL · lot 0
648 PLNTADEUSZ DOMAŃSKIChocianów, PL · lot 1
648 PLNPIOTR KOTWICAPolkowice, PL · lot 2
548 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00038974 z dnia 2025-01-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
"Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Polkowice do placówek oświatowych w roku kalendarzowym 2025"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI I SPECJALNYMI IM. TWÓRCÓW POLSKIEJ MIEDZI W JĘDRZYCHOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001239648
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 24A
1.5.2.) Miejscowość: Jędrzychów
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-101
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sp.jedrzychow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sp.jedrzychow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e32c8bd1-729d-4958-bcea-bc5483e3b4d01.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Polkowice do placówek oświatowych w roku kalendarzowym 2025"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e32c8bd1-729d-4958-bcea-bc5483e3b4d0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00038974
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00518177/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Polkowice do placówek oświatowych w roku kalendarzowym 2025
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00591743
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: L.DZ.SP.261.2.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 265824,25 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Nazwa części-Trasa I - przewóz przed i po zajęciach uczniów niepełnosprawnych z Gminy Polkowice i miasta Polkowic do placówek oświatowych w Lubinie oraz rozwiezienie do przystanków autobusowych najbliżej miejsca zamieszkania po zakończonych zajęciach w okresie od 7 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2025 r. codziennie, za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od zajęć, dni świątecznych oraz ferii. Przewóz dzieci winien odbywać się środkiem transportu przystosowanym do przewozu zorganizowanej grupy dzieci niepełnosprawnych wraz z opieką. Ilość kilometrów to 180. Na obecną chwilę ilość osób zgłoszonych do przewozu wynosi 6, jednakże liczba ta może ulec zmianie.Cena usługi stanowi jeden dzień przejazdów; w jej skład wchodzą koszty paliwa, amortyzacji, koszty pracodawcy oraz koszty opiekunki i jest ustalona jako koszt za jeden dzień usługi, a naliczana będzie zgodnie z potwierdzeniem wykonania przewozu uczniów (załącznik nr 3 do SWZ). Przewidywana ilość dni roboczych-187.
Oferta (zał. nr 1 do SWZ) - trasa nr 1 (Gmina Polkowice – miasto Lubin - ilość km to 180 dziennie). Orientacyjny przebieg trasy nr I: Sucha Górna, Kaźmierzów, Tarnówek, Komorniki, Polkowice, Sobin, Jędrzychów, Lubin. Harmonogram ustala przewoźnik, który wyznacza ilość przystanków w porozumieniu z Zamawiającym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
4.5.5.) Wartość części: 150123,60 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Nazwa części - Trasa II - przewóz przed i po zajęciach uczniów niepełnosprawnych z Gminy Polkowice i miasta Polkowic do placówek oświatowych w Lubinie oraz rozwiezienie do przystanków autobusowych najbliżej miejsca zamieszkania po zakończonych zajęciachw okresie od 7 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2025 r. codziennie, za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od zajęć, dni świątecznych oraz ferii. Przewóz dzieci winien odbywać się jednym środkiem transportu przystosowanym do przewozu zorganizowanej grupy dzieci niepełnosprawnych wraz z opieką. Trasa to 130 km dziennie (dojazd i powrót). Cena usługi stanowi jeden dzień przejazdów; w jej skład wchodzą koszty paliwa, amortyzacji, koszty pracodawcy oraz koszty opiekunki i jest ustalona jako koszt za jeden dzień usługi, a naliczana będzie zgodnie z potwierdzeniem wykonania przewozu uczniów w szkole docelowej (zał. nr 3 do SWZ). Na obecną chwilę ilość osób zgłoszonych do przewozu wynosi 14, jednakże liczba ta może ulec zmianie. Przewidywana ilość dni 187.
Oferta (zał. nr 1 do SWZ) - trasa nr 2 (Gmina Polkowice, miasto Polkowice – miasto Lubin - ilość km to 130 dziennie). Orientacyjny przebieg trasy nr II: Polkowice - Lubin. Harmonogram ustala przewoźnik, który wyznacza ilość przystanków w porozumieniu
z Zamawiającym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
4.5.5.) Wartość części: 108422,60 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Nazwa części - Trasa III - przewiezienie uczniów niepełnosprawnych z Gminy Polkowice i miasta Polkowice do Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego im. Przyjaciół Dzieci w Lubinie przy ul. KEN 6 (internat) w Lubinie w poniedziałek oraz odbiór dzieci z internatu w piąteki dowiezienie ich do miejsca zamieszkania lub ustalonego przystanku według miejsca zamieszkania w mieście Polkowice, Gminie Polkowice w okresie od 7 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2025 r. w poniedziałki i piątki za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od zajęć, dni świątecznych oraz ferii. Przewóz dzieci winien odbywać się środkiem transportu przystosowanym do przewozu zorganizowanej grupy dzieci niepełnosprawnych wraz z opieką. Trasa to 80 km dziennie tj. w poniedziałki i w piątki (dojazd i powrót). Cena usługi stanowi jeden dzień przejazdów; w jej skład wchodzą koszty paliwa, amortyzacji, koszty pracodawcy oraz koszty opiekunki i jest ustalona jako koszt za jeden dzień usługi, a naliczana będzie zgodnie z potwierdzeniem wykonania przewozu uczniów w szkole docelowej (zał. nr 3 do SWZ). Przewóz odbywać się będzie tylko w poniedziałki i w piątki. W sytuacji gdy piątek/ poniedziałek będą dniami ustawowo wolnymi od pracy lub dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych to dniem przewozu będzie inny dzień wymuszony przez przepisy. Na obecną chwilę ilość osób zgłoszonych do przewozu wynosi 6, jednakże liczba ta może ulec zmianie.Przewidywana ilość dni 80.
Oferta (zał. nr 1 do SWZ) - trasa nr 3 (Gmina Polkowice, miasto Polkowice – miasto Lubin - ilość km do 80 dziennie). Orientacyjny przebieg trasy nr III – Tarnówek – Polkowice -Lubin. Harmonogram ustala przewoźnik, który wyznacza ilość przystanków w porozumieniu
z Zamawiającym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
4.5.5.) Wartość części: 28544 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 648 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1476 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 648 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "Aga" usługi transportowe Piotr Kotwica
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6921642417
7.3.3) Ulica: Skrzetuskiego 8/11
7.3.4) Miejscowość: Polkowice
7.3.5) Kod pocztowy: 59-100
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 648 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-07 do 2025-12-31Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 619 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 648 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 648 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usługowo- Handlowy" Fraga" Tadeusz Domański
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6921011591
7.3.3) Ulica: Zamkowa1
7.3.4) Miejscowość: Chocianów
7.3.5) Kod pocztowy: 59-140
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 648 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-07 do 2025-12-31Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 548 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 678 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 548 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "Aga" usługi transportowe Piotr Kotwica
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6921642417
7.3.3) Ulica: Skrzetuskiego 8/11
7.3.4) Miejscowość: Polkowice
7.3.5) Kod pocztowy: 59-100
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 548 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-07 do 2025-12-31| 2025-01-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |