Dostosowanie pomieszczeń pod potrzeby Posterunku Policji i Ochotniczej Straży Pożarnej w Węglińcu – remont budynku, budowa klatki schodowej oraz wiaty.

Gmina Węgliniec

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00025403
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00025403/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-01-12 09:09
Lokalizacja
Węgliniec, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1c5cbd90-80c3-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
6151808660
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty rozbiórkoweRoboty budowlane w zakresie obiektów straży pożarnejKładzenie dachów bitumicznychWznoszenie konstrukcji budynkówRoboty murarskie i muroweRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne gazoweTynkowanieRoboty w zakresie stolarki budowlanejKładzenie i wykładanie podłógRoboty malarskieRoboty elewacyjneRoboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00025403 z dnia 2023-01-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie pomieszczeń pod potrzeby Posterunku Policji i Ochotniczej Straży Pożarnej w Węglińcu – remont budynku, budowa klatki schodowej oraz wiaty.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Węgliniec

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821411

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sikorskiego 3

1.5.2.) Miejscowość: Węgliniec

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-940

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wegliniec@wegliniec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wegliniec.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.wegliniec.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostosowanie pomieszczeń pod potrzeby Posterunku Policji i Ochotniczej Straży Pożarnej w Węglińcu – remont budynku, budowa klatki schodowej oraz wiaty.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1c5cbd90-80c3-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00025403

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003998/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Rozbudowa budynku Policji i OSP w Węglińcu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00014991/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZI.271.3.2021.ZP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zamówienia pn.:” Dostosowanie pomieszczeń pod potrzeby Posterunku Policji i Ochotniczej Straży Pożarnej w Węglińcu – remont budynku, budowa klatki schodowej oraz wiaty”.
2.Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje m.in.:
1. Branża budowlana

1.1. Roboty rozbiórkowe i wyburzeniowe
1.1.1. Parter i piętro
1.1.2. Dach i elewacja
1.1.3. Klatka schodowa OSP
1.2. Roboty konstrukcyjne i murarskie
1.2.1. Parter i piętro
1.2.2. Klatka schodowa OSP
1.3. Tynki wewnętrzne , okładziny ścian
1.4. Roboty malarskie
1.5. Posadzki
1.6. Stolarka drzwiowa
1.7. Stolarka okienna
1.8. Dach
1.9. Elewacja
1.9.1. Posterunek policji
1.9.2. Garaż OSP
1.9.3. Klatka schodowa
1.10. Rusztowania
1.11. Oznakowanie wewnętrzne budynku

2. Branża elektryczna
2.1. Oświetlenie
2.2. Gniazda
2.3. Obwody niskoprądowe
2.4. Instalacja odgromowa

3. Branża sanitarna
3.1. Instalacja wewnętrzna wodociągowa
3.1.1. Roboty instalacyjne
3.1.2. Roboty murowe i demontażowe
3.2. Instalacja wewnętrzna kanalizacyjna
3.2.1. Roboty instalacyjne
3.2.2. Roboty murowe i demontażowe
3.2.3. Roboty ziemne
3.3. Instalacja centralnego ogrzewania
3.3.1. Roboty instalacyjne
3.3.2. Roboty murowe i demontażowe
3.4. Instalacja grzewcza kotłowni
3.4.1 Roboty instalacyjne – instalacja grzewcza
3.5. Instalacja gazowa wewnętrzna
3.5.1. Roboty instalacyjne
3.5.2. Roboty murowe
3.6. Instalacja klimatyzacyjna freonowa
3.6.1. Roboty instalacyjne
3.6.2. Instalacja odprowadzenia kondensatu
3.6.3. Roboty murowe

4.Zagospodarowanie terenu
4.1. Tereny utwardzone i zieleń
4.2. Wiata
4.3. Ogrodzenie

5.Hydrant p.poż. zewnętrzny

6. Inwentaryzacja powykonawcza
7. Obsługa geodezyjna

4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45216121-8 - Roboty budowlane w zakresie obiektów straży pożarnej

45261214-7 - Kładzenie dachów bitumicznych

45262410-8 - Wznoszenie konstrukcji budynków

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45442100-8 - Roboty malarskie

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

2023-01-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane