„Remonty fragmentów dróg metodą podwójnego powierzchniowego utrwalenia (odcinki m.in. z Funduszu Sołeckiego)”
Gmina Mszczonów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00025573
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00025573/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-01-12 09:32
- Lokalizacja
- Mszczonów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a8319e19-a994-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 8381426420
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00025573 z dnia 2023-01-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remonty fragmentów dróg metodą podwójnego powierzchniowego utrwalenia (odcinki m.in. z Funduszu Sołeckiego)”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mszczonów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148609
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Piłsudskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Mszczonów
1.5.3.) Kod pocztowy: 96-320
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad.miejski@mszczonow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.mszczonow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/mszczonow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remonty fragmentów dróg metodą podwójnego powierzchniowego utrwalenia (odcinki m.in. z Funduszu Sołeckiego)”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a8319e19-a994-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00025573
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001044/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Remonty fragmentów dróg metodą podwójnego powierzchniowego utrwalenia (odcinki m.in. z Funduszu Sołeckiego)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00044657/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RG.271.2.8.2021.JS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest remont istniejących fragmentów dróg metodą powierzchniowego utrwalenia wg wykazu o łącznej długości 4,822 km.
lp Nazwa ulicy Długość w m Szerokość w m
1 Remont ulicy Spokojnej w Kowiesowie 330 3
2 Remont ulicy Świerkowej w Adamowicach - 300 3
3 Remont ulicy Piekarskiej w Strzyżach 400 3,5
4 Remont ulicy Gościnnej w Osuchowie 330 3,5
5 Remont ulicy Spokojnej w Zimnej Wodzie 280 3
6 Remont ulicy Wiosennej w Zimnicach od ulicy Piekarskiej 270 3
7 Remont ulicy Słonecznej w Wygnance 320 3
8 Remont ulicy Dworskiej w Nosach Poniatkach ( do pierwszych zabudowań) 280 3
9 Remont ulicy Głównej w Zdzieszynie 260 3,5
10 Remont ulicy Brzozowej i Kasztanowej w Badowo-Dańkach 400 3
11 Remont ulicy Słonecznej w Adamowicach, Gurbie, Gąbie 570 3
12 Remont ulicy Głównej w Grabcach Józefpolskich do ostatnich zabudowań 430 3
13 Remont ulicy Czereśniowej w Mszczonowie 350 3,5
14 Remont ulicy Leszczynowej we Wręczy 182 3,5
15 Remont ulicy Nowej w Mszczonowie 120 4
Razem 4822 m
2. Istniejący stan zagospodarowania: Obecnie fragmenty w/w dróg mają nawierzchnie z kruszywa o łamanego. Wykonanie ulepszenia nawierzchni metodą podwójnego powierzchniowego utrwalenia.
3. Zakres planowanych robót remontowych obejmuje:
- wyrównanie istniejącej nawierzchni z destruktu lub z kruszywa łamanego C90/3 średnio 5cm w celu nadania odpowiednich spadków poprzecznych.
- wykonanie ulepszenia nawierzchni jezdni metodą podwójnego powierzchniowego utrwalenia, emulsją asfaltową, grysami bazaltowymi o wymiarach 8-11 mm, 2-5 mm
- uporządkowanie terenu.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym zakres robót, technologia wykonania zawarte są w Przedmiarach robót, opisie przedmiotu zamówienia, mapie poglądowej z lokalizacją odcinków dróg do remontu oraz Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB) stanowiących załączniki nr 7 do SWZ.
5. Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
45233220-7 – Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233142-6 – Roboty w zakresie naprawy dróg.
45111200-0 – Roboty w zakresie przygotowania pod budowę i ziemne
5. Oferty częściowe
Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.
6. Zamawiający przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówienia, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, polegającego na powtórzeniu podobnych robót budowlanych, tj. „Remonty fragmentów dróg metodą podwójnego powierzchniowego utrwalenia (odcinki m.in. z Funduszu Sołeckiego) gdy zaistnieje uzasadniona potrzeba rozszerzenia zamówienia podstawowego i zostaną zapewnione środki finansowe na ten cel - do wysokości 50% wartości zamówienia podstawowego. W celu udzielenia zamówienia Zamawiający przeprowadzi postępowanie w trybie zamówienia z wolnej ręki, w którym Zamawiający i Wykonawca negocjować będą m.in. postanowienia umowy, w tym ceny jednostkowe.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli: wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu. W postępowaniu złożono tylko jedną ofertę, odrzuconą przez Zamawiającego na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 10 pzp.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2023-01-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |