Świadczenie usług polegających na dokonywaniu aprobaty skierowań na leczenie uzdrowiskowe wystawionych przez lekarzy ubezpieczenia zdrowotnego pod względem celowości leczenia uzdrowiskowego

Podkarpacki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00026293
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-01-12 11:06
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
1070001057
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi analizy medycznej

Wykonawcy

2 przyznane

Zofia Gadzińska - KotowskaŁańcut, PL
262 500 PLN
PRYWATNY GABINET LARYNGOLOGICZNY LUCYNA PUKAŁA- BABULARzeszów, PL
262 500 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.