SZP/242-146/2022 Zasoby lingwistyczne w ramach projektu „CLARIN – Wspólne Zasoby Językowe i Infrastruktura Technologiczna” – 14 zadań.
POLITECHNIKA WROCŁAWSKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00026450
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-01-12 11:27
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 000001614
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pakiety oprogramowania dla baz danych i operacyjne
Wykonawcy
13 przyznanych
Dominika JuszczakPoznań, PL
12 600 PLNMonika SzymańskaWarszawa, PL
12 600 PLNHanna CwynarWarszawa, PL
10 500 PLNIwona CyrwusRadom, PL
14 850 PLNMałgorzata MaciejewskaLąd, PL
30 000 PLNAleksandra TomaszewskaWarszawa, PL
12 000 PLNAleksandra TomaszewskaWarszawa, PL
12 000 PLNAleksandra TomaszewskaWarszawa, PL
12 000 PLNDaniel ZiembickiWarszawa, PL
12 000 PLNDaniel ZiembickiWarszawa, PL
12 000 PLNDaniel ZiembickiWarszawa, PL
12 000 PLNMatylda KozłowskaWarszawa, PL
24 000 PLNKacper KardasSosnowiec, PL
30 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.