„Sukcesywna dostawa gadżetów - zakładki, bruliony, notesy, ołówki i długopisy, gry, lusterka, szale - do sklepu MNK w ramach wystawy Tamara Łempicka”
Muzeum Narodowe w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00026588
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-01-12 11:45
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6750004442
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Materiały reklamoweNotatnikiDługopisy kulkoweOłówkiGry edukacyjnePuzzleLustraBloczki samoprzylepnych karteczek na notatkiSzale
Wykonawcy
7 przyznanych
OLENA SERDYUKChrzanów, PL
595 876,58 PLNOLENA SERDYUKChrzanów, PL
595 876,58 PLNOLENA SERDYUKChrzanów, PL
595 876,58 PLNOLENA SERDYUKChrzanów, PL
595 876,58 PLNOLENA SERDYUKChrzanów, PL
595 452,58 PLNOLENA SERDYUKChrzanów, PL
595 876,58 PLNOLENA SERDYUKChrzanów, PL
595 876,58 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.