Zakup i dostawa artykułów spożywczych do Przedszkola Samorządowego nr 6 w Bełchatowie
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 6 IM. MARII KOWNACKIEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00027045
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-01-12 12:36
- Lokalizacja
- Bełchatów, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7691967598
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
DróbProdukty zwierzęce, mięso i produkty mięsneProdukty mleczarskieWarzywaWarzywa mrożoneRóżne produkty spożywczeJajaSucharki i herbatniki; wyroby piekarskie i ciastkarskie o przedłużonej trwałości
Wykonawcy
5 przyznanych
JÓZEF KOWALWieluń, PL
6484,9 PLNDOMINIK MARCZAKDobrzelów, PL
16 189,5 PLNWIESŁAWA DOBOSZBełchatów, PL
31 373,17 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE 'SER-WIKA' SPÓŁKA JAWNABurzenin, PL
16 908,2 PLNWANDA S.C.Kluki, PL
16 908,2 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.