Modernizacja pracowni Edukacyjnej i Aktywizacji Społecznej w DPS Harbutowice
Dom Pomocy Społecznej im.Tadeusza Piekarza w Harbutowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00028625
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00028625/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-01-12 16:43
- Lokalizacja
- Sułkowice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-11d5d75b-60d9-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 6811618323
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty remontowe i renowacyjne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00028625 z dnia 2023-01-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja pracowni Edukacyjnej i Aktywizacji Społecznej w DPS Harbutowice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Dom Pomocy Społecznej im.Tadeusza Piekarza w Harbutowicach
1.3.) Oddział zamawiającego: dpsharbutowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350313452
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Harbutowice 1
1.5.2.) Miejscowość: Sułkowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-440
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kontakt@dpsharbutowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/dpsipwharbutowicach
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://dpsharbutowice.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Dom pomocy społecznej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja pracowni Edukacyjnej i Aktywizacji Społecznej w DPS Harbutowice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-11d5d75b-60d9-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00028625
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00034984/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernizacja pracowni Edukacyjnej i Aktywizacji Społecznej w DPS Harbutowice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00433629/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DPS 3/ZP/22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Modernizacja pracowni Edukacyjnej i Aktywizacji Społecznej w DPS Harbutowice
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający działając na podstawie art. 255 ust 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 ze zm.), informuje, unieważnia postępowania, gdyż nie złożono żadnej oferty.W postępowaniu wpłynęła jedna korespondencja w ePuap, lecz po dokonaniu jej odszyfrowania brak pliku i/lub innej zawartości, stąd nie można tej korespondencji przypisać cechy oferty. Dlatego postepowanie unieważniono, ze względu na fakt, że nie złożono żadnej oferty.
| 2023-01-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |