Przebudowa drogi wewnętrznej na działkach nr 380, 510, 534 w miejscowości Petrykozy (za rzeką)
Gmina Białaczów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00029074
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00029074/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-01-13 08:45
- Lokalizacja
- Białaczów, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3b1d0108-6b22-11ed-abdb-a69c1593877c
- Identyfikator
- 7681730222
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00029074 z dnia 2023-01-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi wewnętrznej na działkach nr 380, 510, 534 w miejscowości Petrykozy (za rzeką)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Białaczów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590647820
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Piotrkowska 12
1.5.2.) Miejscowość: Białaczów
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-307
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.7.) Numer telefonu: 44 758 14 14
1.5.8.) Numer faksu: 44 758 14 14
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@bialaczow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bialaczow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bialaczow.biuletyn.net/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi wewnętrznej na działkach nr 380, 510, 534 w miejscowości Petrykozy (za rzeką)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3b1d0108-6b22-11ed-abdb-a69c1593877c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00029074
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00001011/22/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Przebudowa drogi wewnętrznej na działkach nr 380, 510, 534 w miejscowości Petrykozy (za rzeką)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00454435/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.60.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana na zadaniu inwestycyjnym pn.:„Przebudowa drogi wewnętrznej na działkach nr 380, 510, 534 w miejscowości Petrykozy (za rzeką)””.
Przedmiot zamówienia obejmuje przebudowę drogi wewnętrznej w miejscowości Petrykozy w zakresie m.in.:
• pomiary geodezyjne,
• rozebranie istniejącej konstrukcji drogi,
• odhumusowanie istniejących poboczy,
• wykonanie warstwy podbudowy z kruszywa,
• oczyszczenie i skropienie podbudowy z kruszywa,
• wykonanie warstwy wiążącej z mieszanki mineralno-asfaltowej,
• wykonanie warstwy ścieralnej z mieszanki mineralno-asfaltowej,
• wykonanie poboczy,
• wykonanie zjazdów,
• regulacje wysokościowe istniejących elementów sieci podziemnych,
• wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa następująca dokumentacja:
1) dokumentacja projektowa w tym: projekty budowlane, projekty techniczno-wykonawcze – Załącznik Nr 1 do SWZ,
2) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB) - Załącznik Nr 2 do SWZ,
3) kosztorysy ofertowe - pomocniczo - Załącznik Nr 3 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45233140-2 - Roboty drogowe
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 428926,07 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1111000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 428926,07 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Zaskórski i Wspólnicy Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7991782271
7.3.3) Ulica: ul. Opoczyńska 38
7.3.4) Miejscowość: Gielniów
7.3.5) Kod pocztowy: 26-434
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-12-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 428926,07 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-01-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |