Wykonanie prac modernizacyjnych w istniejących budynkach Stacji Badawczej Instytutu Nenckiego PAN w Mikołajkach umożliwiających utworzenie dwóch laboratoriów.
INSTYTUT BIOLOGII DOŚWIADCZALNEJ IM. MARCELEGO NENCKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00030065
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00030065/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-01-13 11:08
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-74ed70b0-507f-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 5250009269
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00030065 z dnia 2023-01-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie prac modernizacyjnych w istniejących budynkach Stacji Badawczej Instytutu Nenckiego PAN w Mikołajkach umożliwiających utworzenie dwóch laboratoriów.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: INSTYTUT BIOLOGII DOŚWIADCZALNEJ IM. MARCELEGO NENCKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000325825
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Ludwika Pasteura 3
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-093
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@nencki.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nencki.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Polska Akademia Nauk i tworzone przez nią jednostki organizacyjne
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
naukowo-badawcza i edukacyjna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie prac modernizacyjnych w istniejących budynkach Stacji Badawczej Instytutu Nenckiego PAN w Mikołajkach umożliwiających utworzenie dwóch laboratoriów.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-74ed70b0-507f-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00030065
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00010975/31/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Wykonanie prac modernizacyjnych w istniejących budynkach Stacji Badawczej Instytutu Nenckiego PAN w Mikołajkach umożliwiających utworzenie dwóch laboratoriów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
NEBI-Krajowy Ośrodek Badań Obrazowych w Naukach Biologicznych i Biomedycznych w ramach Działania 4.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, nr POIR.04.02.00-00-C004/19-002.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00404612/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AZP-261-49/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 27986398 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 2428121,99 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac modernizacyjnych w istniejących budynkach Stacji Badawczej Instytutu Nenckiego PAN w Mikołajkach umożliwiających utworzenie Laboratorium Obrazowania Biologicznego i Biomedycznego za Pomocą Technik Wysokoprzepustowych oraz Laboratorium Obrazowania Struktur i Funkcji Komórek i Tkanek za Pomocą Technik Wysokorozdzielczych.
Zakres prac obejmuje branże architektoniczną , remontowo- budowlaną, sanitarną i elektryczną i określony jest w Dokumentacji technicznej stanowiącej załączniki do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4735500 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6828960 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4735500 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Waja sp. z o.o. sp. k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 369890887
7.3.3) Ulica: Kolady nr 3
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-691
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Określenie zakresu prac powierzonych podwykonawcy: Roboty elektryczne i Roboty budowlane. Nazwa podwykonawcy podana na etapie składania oferty: Multi Energy Service Sp. z o.o.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-12-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4735500 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 240 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Niniejsze zamówienie udzielane jako część zamówienia o wartości przekraczającej 23 969 275 zł, na dzień przeprowadzenia szacowania obecnie udzielanej części, wartość jej jest mniejsza niż 4 453 600 zł. Ponadto łączna wartość wszystkich części, dla których zastosowano do szacowania przepisy właściwe dla danej części zamówienia (zgodnie z art. 30 ust.4 ustawy PZP) nie przekracza 20% wartości całego zamówienia dotyczącego robót budowlanych w kompleksie budynków w Mikołajkach w ramach realizowanego projektu nr POIR.04.02.00-00-C004/19-00.Oszacowania tej części zamówienia dokonano zgodnie z przepisami ustawy Pzp; art. 91.1 w zw. z art. 30.1; art. 30 ust. 4; art. 34 -niniejsze postępowanie udzielone zostało w oparciu o przepisy ustalone według wartości tej części, w tzw. procedurze krajowej.
| 2023-01-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |