DOSTAWA NARZĘDZI LAPAROSKOPOWYCH

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00031372
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-01-13 13:37
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8951645574
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia medyczne

Wykonawcy

7 przyznanych

KARL STORZ POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
171 602,53 PLN
"BERYL MED POLAND" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
19 980 PLN
KARL STORZ POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
171 602,53 PLN
DARIUSZ WOLSKIWarszawa, PL
27 432 PLN
MAGNUS MEDICAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWilczków, PL
4536 PLN
'MEDEN - INMED' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKoszalin, PL
25 102,16 PLN
ERBE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
23 227,8 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.