Remont kompleksu pomieszczeń nr 143 i 145 w pawilonie A-0 AGH – etap II prace wykończeniowe wraz z wykonaniem i uruchomieniem systemu wentylacji i klimatyzacji - DE-dzp.272-189/24
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00039764
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00039764/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-01-16 12:25
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-22a699f2-c063-4963-8614-c885ce823cf8
- Identyfikator
- 6750001923
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00039764 z dnia 2025-01-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont kompleksu pomieszczeń nr 143 i 145 w pawilonie A-0 AGH – etap II prace wykończeniowe wraz z wykonaniem i uruchomieniem systemu wentylacji i klimatyzacji - DE-dzp.272-189/24
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001577
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Mickiewicza 30
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-059
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@agh.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dzp.agh.edu.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont kompleksu pomieszczeń nr 143 i 145 w pawilonie A-0 AGH – etap II prace wykończeniowe wraz z wykonaniem i uruchomieniem systemu wentylacji i klimatyzacji - DE-dzp.272-189/242.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-22a699f2-c063-4963-8614-c885ce823cf8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00039764
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Prawne:
art. 305 pkt 1 ustawy Pzp w związku z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp
Faktyczne:
W postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym KC-zp.272-566/23 Zamawiający przewidział udzielenie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp do wysokości ok. 80% wartości zamówienia podstawowego.
Udzielanie zamówień będzie się odbywało na warunkach określonych w umowie podstawowej.
W zamówieniu podobnym (o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp) zostanie uwzględniony następujący zakres prac:
1) Remontowych, 2) Inwestycyjnych.
Przedmiotowe postępowanie spełnia przesłanki wynikające z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, Zamawiający zamierza udzielić zamówienia w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu wykonawcy robót budowlanych, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych robót budowlanych, których wartość nie przekracza 80% wartości zamówienia podstawowego
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-8a23fc9a-5856-11ee-9aa3-96d3b4440790
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DE-dzp.272-189/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont kompleksu pomieszczeń nr 143 i 145 w pawilonie A-0 AGH – etap II prace wykończeniowe wraz z wykonaniem i uruchomieniem systemu wentylacji i klimatyzacji w trybie art. 305 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 7 – zamówienie podobne do zamówienia podstawowego nr KC-zp.272-566/23- DE-dzp.272-189/24
Zadanie I - Remont kompleksu pomieszczeń nr 143 i 145 w pawilonie A-0 - etap II prace wykończeniowe
Zadanie II - Wykonanie systemu wentylacji mechanicznej i klimatyzacji pomieszczeń nr 143 i 145 w pawilonie A-0 - etap II wykonanie i uruchomienie systemu wentylacji i klimatyzacji
Opis przedmiotu zamówienia:
Zadanie I : zakres prac obejmuje m.in.:
- wykonanie podłóg;
- wykonanie prac wykończeniowych;
- wykonanie prac malarskich;
- dokończenie sufitów podwieszanych;
- dostawę i montaż stolarki i ślusarki aluminiowej;
- dostawę i montaż osprzętu elektrycznego i oświetlenia wraz z wykonaniem pomiarów instalacji elektrycznych i teletechnicznych;
Zadanie II : zakres prac obejmuje m.in.:
- uruchomienie systemu wentylacji mechanicznej – 1 komplet (Centrala wentylacyjna nawiewno-wywiewna N1W1 kpl wyposażona w AKPiA);
- dostawa i montaż urządzeń klimatyzacyjnych wraz z uruchomieniem systemu klimatyzacji;
Wykonawca winien udzielić pełnej gwarancji na roboty objęte zakresem zamówienia na okres nie krótszy niż 60 miesięcy (5 lat),
4.5.3.) Główny kod CPV: 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45214400-4 - Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem wyższym
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budowlano- Ślusarski TOMBUDOS Kazimierz Tomczyk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 350677071
7.3.3) Ulica: Zręczyce 60,
7.3.4) Miejscowość: Gdów
7.3.5) Kod pocztowy: 32-420
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 572319 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2025-01-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |