PRZEGLĄDY KONSERWACYJNE I NAPRAWY SPRZĘTU GASTRONOMICZNEGO, CHŁODNICZEGO I AGREGATÓW NA SAMOCHODACH ZNAJDUJĄCYCH SIĘ W UŻYTKOWANIU SŁUŻBY ŻYWNOŚCIOWEJ

31 Wojskowy Oddział Gospodarczy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00032859
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-01-16 09:10
Lokalizacja
Zgierz, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7322159359
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń zaprowiantowania

Wykonawcy

2 przyznane

MACIEJ PIETRUSZKAŁódź, PL
100 000 PLN
MACIEJ PIETRUSZKAŁódź, PL
100 000 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.