Dostawa produktów i artykułów spożywczych na potrzeby stołówki Szkoły Podstawowej w Motyczu
Gmina Konopnica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00033171
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-01-16 09:57
- Lokalizacja
- Motycz, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7132877488
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewneRóżne produkty spożywczeNapoje, tytoń i produkty podobneProdukty zwierzęce, mięso i produkty mięsneRyby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso rybWarzywa mrożonePieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskieOwoce, warzywa i podobne produktyDania gotowe
Wykonawcy
5 przyznanych
ALMAX-DYSTRYBUCJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJasktów, PL
69 598,65 PLNSOLIDEZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL
61 048,2 PLNIRENEUSZ WELMANKraśnik, PL
29 923,5 PLNKAROL KRZYSZCZAKStasin 34, PL
14 700 PLNSOLIDEZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL
29 923,5 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.