Zaangażowanie ekspertów w dziedzinie patomorfologii do przeprowadzenia oceny jednostek diagnostyki patomorfologicznej (JDP) pod kątem spełniania standardów akredytacyjnych
Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00033899
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-01-16 11:35
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9451847252
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Realizacja usług kontrolnychUsługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradczeUsługi doradcze w zakresie badań i rozwoju
Wykonawcy
5 przyznanych
Joanna Szpor Diagnostyka PatomorfologicznaKraków, PL
40 000 PLNAndrzej MarszałekSwarzędz, PL
39 000 PLNPrywatny Gabinet Lekarski Cytodiagnostyki i Histopatologii Lek. med. Zbigniew AntoszKraków, PL
40 000 PLNSpecjalistyczny Gabinet Patomorfologii Piotr LewitowiczKielce, PL
45 000 PLNKrzysztof TomaszekZabrze, PL
39 200 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.