Dowóz i odwóz uczniów do placówek oświatowych na terenie Gminy Książ Wielki, tj. do Szkoły Podstawowej w Antolce i Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Książu Wielkim w roku szkolnym 2024/2025
Gmina Książ Wielki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00039987
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00039987/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-16 12:46
- Lokalizacja
- Książ Wielki, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-df8fea5a-855b-4d6b-8c31-c03b8a5614b7
- Identyfikator
- 6591186961
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
4 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00039987 z dnia 2025-01-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz i odwóz uczniów do placówek oświatowych na terenie Gminy Książ Wielki, tj. do Szkoły Podstawowej w Antolce i Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Książu Wielkim w roku szkolnym 2024/2025
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Książ Wielki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010151
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Warszawska 17
1.5.2.) Miejscowość: Książ Wielki
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-210
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@ksiazwielki.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.ksiazwielki.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminaksiazwielki.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dowóz i odwóz uczniów do placówek oświatowych na terenie Gminy Książ Wielki, tj. do Szkoły Podstawowej w Antolce i Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Książu Wielkim w roku szkolnym 2024/20252.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-df8fea5a-855b-4d6b-8c31-c03b8a5614b7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00039987
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00047178/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Dowóz i odwóz uczniów do placówek oświatowych na terenie Gminy Książ Wielki w roku szkolnym 2024/2025 oraz w roku szkolnym 2025/2026
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00633755
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IN.271.11.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 245106,48 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia w Części 1 jest dowóz i odwóz dzieci (uczniów szkolnych i przedszkolnych) do placówek oświatowych na terenie Gminy Książ Wielki, tj. do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Książu Wielkim w roku szkolnym 2024/2025 w zakresie:• trasa: Wierzbica – Wolica – Głogowiany Stara Wieś – Głogowiany Wrzosy – Konaszówka – Książ Wielki szkoła,
• dowóz uczniów do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Książu Wielkim nie wcześniej niż o godzinie 7:45 i nie później niż o godzinie 7:50,
• w ramach odwozu po zajęciach lekcyjnych dwa kursy: ok. godz. 12.45 i 14.40,
• liczba dowożonych/odwożonych dzieci: 57 uczniów ZSzP Książ Wielki (Wierzbica – 1, Wolica – 14, Głogowiany - Wrzosy - 21, Głogowiany Stara Wieś - 13, Konaszówka – 8),
• szacunkowa długość trasy w ramach dowozu i dwóch odwozów: ok. 60 km
4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
4.5.5.) Wartość części: 57673,55 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia w Części 2 jest dowóz i odwóz dzieci (uczniów szkolnych i przedszkolnych) do placówek oświatowych na terenie Gminy Książ Wielki, tj. do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Książu Wielkim w roku szkolnym 2024/2025 w zakresie:• trasa: Mianocice – Rzędowice - Przybysławice – Konaszówka Pokusa – Książ Wielki szkoła,
• dowóz uczniów do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Książu Wielkim nie wcześniej niż o godzinie 7:45 i nie później niż o godzinie 7:50,
• w ramach odwozu po zajęciach lekcyjnych dwa kursy: ok. godz. 12.45 i 14.40
• liczba dowożonych/odwożonych dzieci: 27 uczniów ZSzP Książ Wielki (w tym: Przybysławice – 5, Rzędowice – 15, Mianocice – 4, Konaszówka Pokusa – 3)
• szacunkowa długość trasy w ramach dowozu i dwóch odwozów: ok. 66 km
4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
4.5.5.) Wartość części: 63433,56 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia w Części 3 jest dowóz i odwóz dzieci (uczniów szkolnych i przedszkolnych) do placówek oświatowych na terenie Gminy Książ Wielki, tj. do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Książu Wielkim w roku szkolnym 2024/2025 w zakresie:• trasa: Moczydło – Książ Wielki szkoła
• dowóz uczniów do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Książu Wielkim nie wcześniej niż o godzinie 7:45 i nie później niż o godzinie 7:50,
• w ramach odwozu po zajęciach lekcyjnych dwa kursy: ok. godz. 12.45 i 14.40,
• liczba dowożonych/odwożonych dzieci: 26 uczniów ZSzP Książ Wielki,
• szacunkowa długość trasy w ramach dowozu i dwóch odwozów: ok. 39 km
4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
4.5.5.) Wartość części: 37476,78 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia w Części 4 jest dowóz i odwóz dzieci (uczniów szkolnych i przedszkolnych) do placówek oświatowych na terenie Gminy Książ Wielki, tj. do Szkoły Podstawowej w Antolce w roku szkolnym 2024/2025 w zakresie:• trasa: Rogów – Przybysławice – Rzędowice - Książ Wielki Rynek – Wielka Wieś – Cisia Wola – Antolka szkoła,
• dowóz uczniów do Szkoły Podstawowej w Antolce nie wcześniej niż o godzinie 7:45 i nie później niż o godzinie 7:50,
• w ramach odwozu po zajęciach lekcyjnych dwa kursy: ok. godz. 12.45 i 14.30 lub 15.20
• liczba dowożonych/odwożonych dzieci: 39 uczniów ze szkoły podstawowej w Antolce (w tym: Rogów – 4, Przybysławice- 18, Rzędowice – 5, Książ Wielki rynek – 4, Wielka Wieś – 2, Cisia Wola – 6),
• Szacunkowa długość trasy w ramach dowozu i dwóch odwozów: ok. 90 km
4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
4.5.5.) Wartość części: 86522,59 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 684,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 900,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 684,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUS - CAR SERVICE Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9591840764
7.3.3) Ulica: Oskara Kolberga 9
7.3.4) Miejscowość: Kielce
7.3.5) Kod pocztowy: 25-516
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 71820,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-07 do 2025-06-278.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 607,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1320,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 607,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUS - CAR SERVICE Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9591840764
7.3.3) Ulica: Oskara Kolberga 9
7.3.4) Miejscowość: Kielce
7.3.5) Kod pocztowy: 25-516
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 63756,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-07 do 2025-06-278.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 546,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1014,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 546,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Paweł Kwiecień, prowadzący działalność gospodarcza pod firmą POL-TRANS Paweł Kwiecień
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6591291830
7.3.3) Ulica: os. gen. Władysława Sikorskiego 50
7.3.4) Miejscowość: Miechów
7.3.5) Kod pocztowy: 32-200
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 57330,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-07 do 2025-06-278.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 749,70 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1332,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 749,70 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Danuta Maj, prowadząca działalność gospodarcza pod firmą F.H.U. MAJ-BUS DANUTA MAJ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6591021444
7.3.3) Ulica: Józefa Piłsudskiego 72A
7.3.4) Miejscowość: Miechów
7.3.5) Kod pocztowy: 32-200
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 79468,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-07 do 2025-06-278.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2025-01-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |