Przebudowa placu zabaw w Przedszkolu nr 409 przy ul. Tołstoja 2

Miasto Stołeczne Warszawa - Dzielnica Bielany

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00034239
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00034239/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-01-16 12:21
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0e738294-55eb-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
01525964000041
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania placów zabawRoboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie oczyszczania terenuRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychWyrównywanie nawierzchni placów zabaw dla dzieciRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem drógInstalowanie bramRoboty w zakresie usuwania gruzuWyposażenie placów zabawUsługi projektowania architektonicznego

Wykonawcy

1 przyznane

BAYDO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBydgoszcz, PL · lot 0
585 585,85 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00034239 z dnia 2023-01-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa placu zabaw w Przedszkolu nr 409 przy ul. Tołstoja 2

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa - Dzielnica Bielany

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01525964000041

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: S. Żeromskiego 29

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 01-882

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bielany.zamowienia@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.um.warszawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.um.warszawa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa placu zabaw w Przedszkolu nr 409 przy ul. Tołstoja 2

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0e738294-55eb-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00034239

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00015417/17/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.31 Przebudowa placu zabaw w Przedszkolu nr 409 przy ul.Tołstoja 2

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00416139/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: UD-III-WZP.271.42.2022.EPI

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 7198525,91 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 487778,70 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w formule „zaprojektuj i wybuduj” modernizacji istniejącego placu zabaw na terenie Przedszkola nr 409 przy ul.Tołstoja 2, w tym:
a) opracowanie dokumentacji projektowej wraz z projektem zagospodarowania terenu zgodnie z Programem Funkcjonalno-Użytkowym stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ;
b) wykonanie Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót;
c) wykonanie kompletnych robót budowlanych na podstawie dokumentacji projektowej oraz Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót, w tym w szczególności:
- demontaż istniejących urządzeń zabawowych,
- demontaż nawierzchni asfaltowych i z kostki betonowej,
- demontaż istniejącej bramy,
- montaż nowych urządzeń zabawowych i piaskownic,
- renowacja istniejącego urządzenia zabawowego,
- montaż nowej bramy,
- wykonanie trawników i nawierzchni bezpiecznych;
e) nadzór autorski.
Lokalizacja (adres inwestycji):
- Część działek nr ew. 2, 3, 5, 7, 158 z obrębu 7-08-05 i część działki nr ew. 28 z obrębu 7-08-02, Warszawa dzielnica – gmina Bielany
- Powierzchnia placu zabaw ok. 1535 m2
SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA określa:
1. projektowane postanowienia umowy – stanowiące Załącznik nr 4 do SWZ;
2. Program Funkcjonalno-Użytkowy – stanowiący Załącznik nr 9 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45236210-5 - Wyrównywanie nawierzchni placów zabaw dla dzieci

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

45421148-3 - Instalowanie bram

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 585585,85 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1113229,19 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 585585,85 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HELSEN Łukasz Wasilewski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9532791231

7.3.3) Ulica: Krzyżówki 11B lok. 74

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 03-193

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-12-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 585585,85 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-11-23

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin realizacji przedmiotu umowy: 48 tygodni od dnia podpisania umowy, tj. 23.11.2023 r.
2023-01-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane