Zarządzanie i administrowanie publicznym zasobem komunalnym wraz remontami zasobu
Miasto Chełm
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00040108
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00040108/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-16 12:54
- Lokalizacja
- Chełm, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bb7aafab-e8d3-44c7-93b7-d569f269e209
- Identyfikator
- 5632167582
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00040108 z dnia 2025-01-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zarządzanie i administrowanie publicznym zasobem komunalnym wraz remontami zasobu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Chełm
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110198238
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lubelska 65
1.5.2.) Miejscowość: Chełm
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-100
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@umchelm.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.chelm.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zarządzanie i administrowanie publicznym zasobem komunalnym wraz remontami zasobu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bb7aafab-e8d3-44c7-93b7-d569f269e209
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00040108
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00035628/18/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
2.3.5 Zarządzanie i administrowanie publicznym zasobem komunalnym wraz z remontami zasobu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00665714
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zachodzą okoliczności określone w art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy Prawo zamówień publicznych . Istnieje jedna możliwość wykonania zamówienia przez n/w Wykonawcę.Miasto Chełm, utworzyło spółkę komunalną - Przedsiębiorstwo Usług Mieszkaniowych Sp. z o. o. w Chełmie wyposażoną w osobowość prawną, powołaną stosownie do przepisów ustawy o gospodarce komunalnej, w celu wykonywania zadań w zakresie gospodarki komunalnej. Spółka wykonuje zadania należące do gminy, w zakresie Spółce powierzonym. Utworzenie spółki komunalnej, wykonującej zadanie własne Miasta Chełm, polegające na zaspokajaniu potrzeb mieszkaniowych mieszkańców miasta poprzez zagwarantowanie profesjonalnego zarządzania nieruchomościami stanowiącymi własność Miasta Chełm oraz biorąc pod uwagę przedmiot działania w/w Spółki. Opinia prawna stanowi załącznik do dokumentów zamówienia
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.5.60.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zarządzanie i administrowanie publicznym zasobem komunalnym wraz z remontami zasobu.
Zamawiający oddaje Wykonawcy w zarząd następujące zasoby nieruchomości:
1) budynki wraz z lokalami mieszkalnymi stanowiące w 100% własność Miasta Chełm wymienione w załączniku nr 1 stanowiącym integralną część umowy,
2) komunalne lokale mieszkalne w budynkach wspólnot mieszkaniowych wymienione w załączniku nr 2 stanowiącym integralną część umowy,
3) lokale mieszkalne w budynkach stanowiących własność Skarbu Państwa wymienione w załączniku nr 3 stanowiącym integralną część umowy,
4) lokale mieszkalne w budynkach stanowiących współwłasność Miasta Chełm z osobami fizycznymi wymienione w załączniku nr 4 stanowiącym integralną część umowy,
5) lokale mieszkalne w budynkach będących w samoistnym posiadaniu Miasta Chełm wymienione w załączniku nr 5 stanowiącym integralną część umowy,
6) komunalne lokale mieszkalne w budynkach samozarządzających się wspólnot za prowadzenie czynności związanych z administrowaniem wymienione w załączniku nr 6 stanowiącym integralną część umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 70330000-3 - Usługi zarządzania nieruchomościami na zasadzie bezpośredniej płatności lub umowy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usług Mieszkaniowych Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 110062763
7.3.3) Ulica: Bieławin 9
7.3.4) Miejscowość: Chełm
7.3.5) Kod pocztowy: 22-100
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3300000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2025-01-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |