Przygotowywanie i dostarczania posiłków w szkołach na terenie Gminy Słupsk w roku 2023
Centrum Usług Społecznych Gminy Redzikowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00035293
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-01-16 14:34
- Lokalizacja
- Słupsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8391995071
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi przygotowywania posiłkówUsługi dostarczania posiłków
Wykonawcy
6 przyznanych
KAMILA ŻYWIECKASłupsk, PL
1 281 333,33 PLNKAMILA ŻYWIECKASłupsk, PL
1 281 333,33 PLNKAMILA ŻYWIECKASłupsk, PL
1 281 333,33 PLNKAMILA ŻYWIECKASłupsk, PL
1 281 333,33 PLNKAMILA ŻYWIECKASłupsk, PL
1 281 333,33 PLNKAMILA ŻYWIECKASłupsk, PL
1 281 333,33 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.