Świadczenie usługi sprzątania dla Konsulatu Generalnego RP w Manchesterze
Konsulat Generalny RP w Manchesterze
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00040368
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00040368/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-16 13:19
- Lokalizacja
- Manchester, GB
- Kraj zamawiającego
- GB
- ID przetargu
- ocds-148610-78142808-b5d2-409a-9fc5-aeddae230fb2
- Identyfikator
- 0000000
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi sprzątania biur
Wykonawcy
1 przyznane
Jaas Service LtdOldham, GB · lot 0
26 913,6 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00040368 z dnia 2025-01-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usługi sprzątania dla Konsulatu Generalnego RP w Manchesterze
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Konsulat Generalny RP w Manchesterze
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 0000000
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 51 Portland Street
1.5.2.) Miejscowość: Manchester
1.5.3.) Kod pocztowy: M1- 3LD
1.5.5.) Kraj: Wielka Brytania
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: manchester.admin@msz.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/wielkabrytania/konsulat-generalny-rp-w-manchesterze
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usługi sprzątania dla Konsulatu Generalnego RP w Manchesterze2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-78142808-b5d2-409a-9fc5-aeddae230fb2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00040368
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00240580/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Usługa sprzątania pomieszczeń urzędu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Praktyczność, możliwość wskazana w ustawie
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KG.MAN.270.4.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Usługa sprzątania urzędu
4.5.3.) Główny kod CPV: 90919200-4 - Usługi sprzątania biur
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Jaas Service Ltd
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 010770133
7.3.3) Ulica: Dowry Street
7.3.4) Miejscowość: Oldham
7.3.7.) Kraj: Wielka Brytania
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 26913,60 GBP
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-01 do 2025-12-31| 2025-01-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |