Sukcesywne dostawy artykułów żywnościowych do Szkoły Podstawowej nr 17 w Chorzowie, ul. Łagiewnicka 18 – III/2022
Szkoła Podstawowa nr 17 im. Jana Pawła II w Chorzowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00037649
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-01-17 12:30
- Lokalizacja
- Chorzów, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6271176843
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewnePieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskieProdukty mleczarskieJajaOwoce, warzywa i podobne produktyRóżne produkty spożywczeMięsoŚwieży dróbWołowinaWędlinyWieprzowinaProdukty głęboko mrożone
Wykonawcy
6 przyznanych
ANTONI KUPNYChorzów, PL
32 985 PLNJANUSZ PSYKAŁABytom, PL
21 666,65 PLNHANDEL OWOCE-WARZYWA Bogdan WojtyraDzietrzniki, PL
32 985 PLNJANUSZ PSYKAŁABytom, PL
48 212,09 PLNGRAŻYNA UMIŃSKAChorzów, PL
41 907,5 PLNRENATA IDZIKOWSKASyców, PL
23 128,25 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.