Zagospodarowanie terenu działek nr 156/8 i 157 przy Urzędzie Miejskim w Białej Piskiej wraz z budową stacji ładowania pojazdów elektrycznych

Gmina Biała Piska

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00037787
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00037787/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-01-17 12:49
Lokalizacja
Biała Piska, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ea14991e-755d-11ed-94da-6ae0fe5e7159
Identyfikator
8491499704
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty w zakresie nawierzchni drógInstalowanie znaków drogowychRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychŁadowarki

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00037787 z dnia 2023-01-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu działek nr 156/8 i 157 przy Urzędzie Miejskim w Białej Piskiej wraz z budową stacji ładowania pojazdów elektrycznych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Biała Piska

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671490

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Adama Mickiewicza 25

1.5.2.) Miejscowość: Biała Piska

1.5.3.) Kod pocztowy: 12-230

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki

1.5.7.) Numer telefonu: 874241350

1.5.8.) Numer faksu: 874241351

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@bialapiska.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.bialapiska.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl i https://bip.bialapiska.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie terenu działek nr 156/8 i 157 przy Urzędzie Miejskim w Białej Piskiej wraz z budową stacji ładowania pojazdów elektrycznych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ea14991e-755d-11ed-94da-6ae0fe5e7159

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00037787

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00021652/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Zagospodarowanie terenu za Urzędem Miejskim w Białej Piskiej wraz z budową parkingu ze stacją ładowania pojazdów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” w ramach Priorytetu 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, objętego Programem Operacyjnym „Rybactwo i Morze”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00480951

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Or.ZP.271.16.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 313682,93 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie terenu działek nr 156/8 i 157 przy Urzędzie Miejskim w Białej Piskiej wraz z budową stacji ładowania pojazdów elektrycznych.
2. Zakres robót obejmuje:
Branża drogowa:
a) roboty przygotowawcze,
b) roboty rozbiórkowe,
c) roboty ziemne,
d) podbudowy,
e) elementy ulic,
f) nawierzchnie,
g) urządzenia bezpieczeństwa ruchu,
h) roboty dodatkowe.
Branża elektryczna
a) zalicznikowa instalacja zasilania stacji ładowania pojazdów w Białej Piskiej na działce 156/8,
Dostawa i montaż stacji ładowania:
a) dostawa stacji,
b) instalacja stacji z fundamentem,
c) uruchomienie i odbiór przez UDT,
d) jednorazowa opłata za konfigurację stacji.
Załącznik Nr 9.3 do SWZ zawiera zestawienie kosztów dostawy, montażu i uruchomienia stacji ładowania.
3. Szczegółowy zakres prac został ujęty w dokumentacji tj.: projekcie zagospodarowania terenu i projekcie architektoniczno-budowlanym stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ, szczegółowej specyfikacji technicznej stanowiącej załącznik nr 11 do SWZ, przedmiarach robót stanowiących załącznik nr 9.1 i 9.2 oraz zestawieniem kosztów dostawy, montażu i uruchomienia stacji stanowiącym załącznik nr 9.3 do SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

31158000-8 - Ładowarki

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnił postępowanie ponieważ cena najkorzystniejszej oferty tj. 454 521,73 zł brutto, przekracza kwotę jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie niniejszego zamówienia w wysokości 385 830,01 zł brutto.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 454521,73 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 735471,89 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2023-01-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane