49.2024 Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wielobranżowej oraz sporządzenie STWiORB i informacji BIOZ dla systemu odciągów miejscowych wraz z wentylacją pomieszczeń laboratoryjnych
Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00444557
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00444557/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-05 11:10
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d82d2a05-3222-11ef-8a31-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 8960005779
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00444557 z dnia 2024-08-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
49.2024 Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wielobranżowej oraz sporządzenie STWiORB i informacji BIOZ dla systemu odciągów miejscowych wraz z wentylacją pomieszczeń laboratoryjnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288981
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wybrzeże Ludwika Pasteura 1
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-367
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: monika.komorowska@umw.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umw.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umed-wroc.logintrade.net/zapytania_email,167115,dff7d64b31c38c403e4824e1cd91f957.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
49.2024 Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wielobranżowej oraz sporządzenie STWiORB i informacji BIOZ dla systemu odciągów miejscowych wraz z wentylacją pomieszczeń laboratoryjnych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d82d2a05-3222-11ef-8a31-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00444557
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00069254/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.17 Projekt klimatyzacji oraz wentylacji pomieszczeń laboratoryjnych- ul. Chałubińskiego 4
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00381736
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AZP.260.49.2024.TP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 100000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wielobranżowej oraz sporządzenie dokumentacji STWiORB i informacji BIOZ dla systemu odciągów miejscowych wraz z wentylacją pomieszczeń laboratoryjnych w budynku przy ul. Chałubińskiego 4 we Wrocławiu oraz pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją inwestycji. Szczegółowy zakres prac oraz wytyczne projektowe zawarto w załączniku nr 2 do niniejszego dokumentu SWZ.
2. Przedmiot zamówienia został opisany w załączniku nr 2 do niniejszego SWZ („Opis przedmiotu zamówienia”) oraz we Wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 122385,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 122385,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 122385,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PAWEŁ BILKA PRACOWNIA PROJEKTOWA "BILAN" Wrocław
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8981542844
7.3.3) Ulica: Ul. Juliana Ursyna Niemcewicza 28/1a
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 50-238
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 122385,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące
| 2024-08-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |