„Budowa kancelarii leśnictwa Wygon w technologii drewnianej z prefabrykowanych elementów modułowych dla Nadleśnictwa Bierzwnik obr. Wygon, gm. Bierzwnik, dz. nr ewid. 304/14”- IX postępowanie

NADLEŚNICTWO BIERZWNIK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00039422
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00039422/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-01-18 08:55
Lokalizacja
Bierzwnik, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a384a1db-81dc-11ed-94da-6ae0fe5e7159
Identyfikator
5940004309
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejMontaż i wznoszenie gotowych konstrukcjiRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budynkówGotowe elementy i części składoweRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00039422 z dnia 2023-01-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa kancelarii leśnictwa Wygon w technologii drewnianej
z prefabrykowanych elementów modułowych dla Nadleśnictwa Bierzwnik obr. Wygon, gm. Bierzwnik, dz. nr ewid. 304/14”- IX postępowanie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO BIERZWNIK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 810539025

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Dworcowa 17

1.5.2.) Miejscowość: Bierzwnik

1.5.3.) Kod pocztowy: 73-240

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.7.) Numer telefonu: 95 768 00 58

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bierzwnik@szczecin.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bierzwnik.szczecin.lasy.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/bierzwnik

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Leśnictwo

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa kancelarii leśnictwa Wygon w technologii drewnianej
z prefabrykowanych elementów modułowych dla Nadleśnictwa Bierzwnik obr. Wygon, gm. Bierzwnik, dz. nr ewid. 304/14”- IX postępowanie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a384a1db-81dc-11ed-94da-6ae0fe5e7159

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00039422

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00183848/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa kancelarii leśnictwa Wygon w technologii drewnianej z prefabrykowanych elementów modułowych dla Nadleśnictwa Bierzwnik obr. Wygon, gm. Bierzwnik, dz. nr ewid. 304/14.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00511951

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: S.270.2.4.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 450000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie obejmuje budowę budynku biurowego – kancelarii leśnictwa Wygon wraz z infrastrukturą techniczną niezbędną do jego użytkowania oraz zagospodarowaniem terenu działki nr ewid. 304/14, obr. Wygon, gm. Bierzwnik.
Obiekt zaprojektowano w technologii prefabrykowanego szkieletu drewnianego (ściany, strop i dach) zawierającej rozwiązania tradycyjne częściowo uprzemysłowione (płyta fundamentowa żelbetowa – monolityczna), jako wolnostojący obiekt bez podpiwniczenia i poddasza użytkowego. Budynek wyposażony w następujące instalacje:
a) kanalizacji sanitarne z włączeniem do sieci wiejskiej,
b) instalację wodociągową z włączeniem do sieci wiejskiej,
c) instalację elektryczną i elektryczne ogrzewanie,
d) instalacje alarmową,
e) instalację wentylacji mechanicznej nawiewno - wywiewną.
W zakresie zagospodarowania terenu działki należy wykonać m.in. zjazd z drogi publicznej, tereny utwardzone, miejsca postojowe, ogrodzenie terenu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45223820-0 - Gotowe elementy i części składowe

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnienia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena
najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą
zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że
Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny najkorzystniejszej oferty. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny złożonej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 799994,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 799994,80 PLN

2023-01-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane