Dostawa zestawu do endoskopii laryngologicznej
MIEJSKA PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00040858
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00040858/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-01-16 14:06
- Lokalizacja
- Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0453857d-42ea-41a0-b5b4-8d0ee4114601
- Identyfikator
- 9561950790
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia medyczne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00040858 z dnia 2025-01-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa zestawu do endoskopii laryngologicznej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKA PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 870597412
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Uniwersytecka 17
1.5.2.) Miejscowość: Toruń
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mps.torun.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mps.torun.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0453857d-42ea-41a0-b5b4-8d0ee41146011.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa zestawu do endoskopii laryngologicznej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0453857d-42ea-41a0-b5b4-8d0ee4114601
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00040858
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00076913/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Zakup zestawu do endoskopii laryngologicznej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00666714
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MPS-ZP.5.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i instalacja jednego zestawu do endoskopii laryngologicznej dla Miejskiej Przychodni Specjalistycznej w Toruniu
4.5.3.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie na dostawę zestawu do endoskopii laryngologicznej zostało unieważnione na podstawie art. 256 ustawy prawo zamówień publicznych, ponieważ nie upłynął jeszcze termin na składanie ofert w tym postępowaniu, a wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione.Dnia 20.12.2024 r. Zamawiający ogłosił na Platformie e-Zamówienia postępowanie o zamówienie publiczne w trybie podstawowym z możliwością negocjacji na Dostawę zestawu do endoskopii laryngologicznej. W związku z decyzją podjętą przez Zamawiającego o napisaniu projektu finansowanego z EFRR w ramach programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027, zakup zestawu do endoskopii laryngologicznej będzie realizowany w ramach tego projektu. W związku z powyższym dalsze prowadzenie postępowania Zamawiający uznał za nieuzasadnione i dokonał jego unieważnienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
| 2025-01-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |