Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów z Punku Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Gościnie.
GMINA GOŚCINO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00040094
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-01-18 10:53
- Lokalizacja
- Gościno, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6711710176
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi związane z odpadamiUsługi wywozu odpadówUsługi transportu odpadówUsługi gospodarki odpadamiUsługi recyklingu odpadów
Wykonawcy
12 przyznanych
MIEJSKI ZAKŁAD ZIELENI DRÓG I OCHRONY ŚRODOWISKA W KOŁOBRZEGU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKołobrzeg, PL
174 094,68 PLNMIEJSKI ZAKŁAD ZIELENI DRÓG I OCHRONY ŚRODOWISKA W KOŁOBRZEGU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKołobrzeg, PL
174 094,68 PLNMIEJSKI ZAKŁAD ZIELENI DRÓG I OCHRONY ŚRODOWISKA W KOŁOBRZEGU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKołobrzeg, PL
174 094,68 PLNMIEJSKI ZAKŁAD ZIELENI DRÓG I OCHRONY ŚRODOWISKA W KOŁOBRZEGU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKołobrzeg, PL
174 094,68 PLNMIEJSKI ZAKŁAD ZIELENI DRÓG I OCHRONY ŚRODOWISKA W KOŁOBRZEGU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKołobrzeg, PL
174 094,68 PLNMIEJSKI ZAKŁAD ZIELENI DRÓG I OCHRONY ŚRODOWISKA W KOŁOBRZEGU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKołobrzeg, PL
174 094,68 PLNMIEJSKI ZAKŁAD ZIELENI DRÓG I OCHRONY ŚRODOWISKA W KOŁOBRZEGU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKołobrzeg, PL
174 094,68 PLNMIEJSKI ZAKŁAD ZIELENI DRÓG I OCHRONY ŚRODOWISKA W KOŁOBRZEGU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKołobrzeg, PL
174 094,68 PLNMiejski Zakład Zieleni, Dróg i Ochrony Środowiska Sp. z o.o.Kołobrzeg, PL
174 094,68 PLNMIEJSKI ZAKŁAD ZIELENI DRÓG I OCHRONY ŚRODOWISKA W KOŁOBRZEGU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKołobrzeg, PL
174 094,68 PLNMIEJSKI ZAKŁAD ZIELENI DRÓG I OCHRONY ŚRODOWISKA W KOŁOBRZEGU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKołobrzeg, PL
174 094,68 PLNMIEJSKI ZAKŁAD ZIELENI DRÓG I OCHRONY ŚRODOWISKA W KOŁOBRZEGU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKołobrzeg, PL
174 094,68 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.