Dostawa mieszanki mineralno-asfaltowej na zimno dla Zarządu Dróg Wojewódzkich w Gdańsku

ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W GDAŃSKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00040239
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-01-18 11:11
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5832590397
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Materiały do naprawiania nawierzchni drogowych

Wykonawcy

8 przyznanych

POL-DRÓG PÓŁNOC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiła, PL
52 004,4 PLN
POL-DRÓG PÓŁNOC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiła, PL
61 008 PLN
TRAKT SPÓŁKA AKCYJNAPiekoszów, PL
28 413 PLN
POL-DRÓG PÓŁNOC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiła, PL
50 153,56 PLN
POL-DRÓG PÓŁNOC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiła, PL
45 737,18 PLN
TRAKT SPÓŁKA AKCYJNAPiekoszów, PL
61 008 PLN
POL-DRÓG PÓŁNOC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiła, PL
28 831,2 PLN
POL-DRÓG PÓŁNOC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiła, PL
37 608,48 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.