Wykonanie robót budowlanych polegających na budowie placu zabaw dla małego i dużego, zdrowego i niepełnosprawnego przy ul. Zaruskiego w Bydgoszczy

Miasto Bydgoszcz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00041029
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00041029/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-01-16 14:21
Lokalizacja
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4d60c4b5-9a70-46cb-9d61-f55d9dc697f8
Identyfikator
9531011863
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania placów zabawRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie różnych nawierzchniObiekty rekreacyjneMontaż i wznoszenie gotowych konstrukcjiWyposażenie placów zabawUsługi w zakresie trawników

Wykonawcy

1 przyznane

ERSO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄInowrocława, PL · lot 0
218 000,02 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00041029 z dnia 2025-01-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych polegających na budowie placu zabaw dla małego i dużego, zdrowego i niepełnosprawnego przy ul. Zaruskiego w Bydgoszczy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Bydgoszcz

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351297

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jezuicka 1

1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz

1.5.3.) Kod pocztowy: 85-102

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.7.) Numer telefonu: +48 52 58 58 124

1.5.8.) Numer faksu: +48 52 58 58 273

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wzp@um.bydgoszcz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bydgoszcz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/984132

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlanych polegających na budowie placu zabaw dla małego i dużego, zdrowego i niepełnosprawnego przy ul. Zaruskiego w Bydgoszczy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4d60c4b5-9a70-46cb-9d61-f55d9dc697f8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00041029

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00033410/23/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Wykonanie urządzeń zabawowych i małej architektury na os. Tatrzańskim

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00506503

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.50.2024.B

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 199124,98

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie placu zabaw przy ul. Zaruskiego w Bydgoszczy, zakres rzeczowy zamówienia obejmuje m.in. roboty przygotowawcze i ziemne, dostawę i montaż nowych urządzeń: w strefie dla niepełnosprawnych – kosza dla niepełnosprawnych, stołu do gry w piłkarzyki dla niepełnosprawnych, w strefie dla maluchów – kosza, zestawu zabawowego, domku, tablic edukacyjnych, dla dzieci 3-14 lat – karuzeli kręcioła, dla seniorów – huśtawki z pergolą; ławek (w tym jednej z pedałami) i koszy na śmieci, tablicy informacyjnej – regulaminu, stojaków na rowery, wykonanie nawierzchni z kostki betonowej oraz nawierzchni mineralnej w obrzeżach (ciągi komunikacyjne i w obrębie miejsc pod urządzenia zabawowe i małej architektury), dostawę i montaż ogrodzenia placu zabaw dla maluchów o wys. 0,8 m, dostawę i montaż ogrodzenia panelowego całego terenu inwestycji o wys.1,2 m, dostawę i montaż piłkochwytu o wys. 4,0 m (panel 8/6/8 do wys. 2,43 m, powyżej siatka polipropylenowa) o dł. 10m, wykonanie trawnika.
2. Roboty budowlane będące przedmiotem zamówienia należy wykonać zgodnie z nw. dokumentacją projektową, specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlanych a także obowiązującymi przepisami, w tym w szczególności z przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994r. Prawo budowlane (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 682 ze zm.) oraz zasadami wiedzy technicznej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

77314100-5 - Usługi w zakresie trawników

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 13

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 13

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 218000,02 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 344769,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 218000,02 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ERSO Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5562800352

7.3.3) Ulica: ul. Poznańska 4

7.3.4) Miejscowość: Inowrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 88-100

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 218000,02 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe

2025-01-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane