zakup i dostawa artykułów spożywczych
ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO IM. IGNACEGO ŁYSKOWSKIEGO W GRUBNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00041284
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-01-18 13:19
- Lokalizacja
- Grubno, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8751179593
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
JajaRyby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso rybWarzywaKapusta kiszona puszkowanaProdukty zwierzęce, mięso i produkty mięsnePieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskieProdukty mleczarskieRóżne produkty spożywczeWarzywa mrożoneProdukty mączne
Wykonawcy
9 przyznanych
ADAST SPÓŁKA JAWNA, ADAM MANEROWSKI, WIOLETTA MANEROWSKA, HURTOWNIA ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH I PRZEMYSŁOWYCHChełmno, PL
2000 PLNUnifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
40 700 PLNMAGER spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą ul. świdnicka 17, 87-100 Toruń, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego pod nr 0000500370, NIP 8792673203, REGON 341545474Toruń, PL
28 597 PLNADAST SPÓŁKA JAWNA, ADAM MANEROWSKI, WIOLETTA MANEROWSKA, HURTOWNIA ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH I PRZEMYSŁOWYCHChełmno, PL
10 480 PLNGMINNA SPÓŁDZIELNIA 'SAMOPOMOC CHŁOPSKA'Pruszcz, PL
78 468 PLNPOLKORN PIEKARNIA Z CUKIERNIĄ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCiechocinek, PL
13 040 PLNADAST SPÓŁKA JAWNA, ADAM MANEROWSKI, WIOLETTA MANEROWSKA, HURTOWNIA ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH I PRZEMYSŁOWYCHChełmno, PL
33 225 PLN'ABER' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOlsztyn, PL
31 330,63 PLNUnifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
8640,5 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.