Budowa infrastruktury kanalizacyjnej w m. Dąbrowa i Wiaderno oraz modernizacja urządzeń wodociągowych w m. Chorzęcin, Gmina Tomaszów Mazowiecki
GMINA TOMASZÓW MAZOWIECKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00041344
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00041344/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-01-18 13:25
- Lokalizacja
- Tomaszów Mazowiecki, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6776057b-7acf-11ed-b4ea-f64d350121d2
- Identyfikator
- 7732282071
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00041344 z dnia 2023-01-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa infrastruktury kanalizacyjnej w m. Dąbrowa i Wiaderno oraz modernizacja urządzeń wodociągowych w m. Chorzęcin, Gmina Tomaszów Mazowiecki
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TOMASZÓW MAZOWIECKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648333
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Prezydenta Ignacego Mościckiego 4
1.5.2.) Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-200
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminatomaszowmaz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.gminatomaszowmaz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamawiajacy/gmina-tomaszow-mazowiecki1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa infrastruktury kanalizacyjnej w m. Dąbrowa i Wiaderno oraz modernizacja urządzeń wodociągowych w m. Chorzęcin, Gmina Tomaszów Mazowiecki2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6776057b-7acf-11ed-b4ea-f64d350121d2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00041344
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00010830/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.21 Budowa infrastruktury kanalizacyjnej w m. Smardzewice, Dąbrowa i Wiaderno oraz modernizacja urządzeń wodociągowych w m. Chorzęcin, Gmina Tomaszów Mazowiecki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00492301
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZ.271.28.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1: „Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowościach: Dąbrowa ul. Cegielniana oraz Wiaderno - ul. Piotrkowska, gmina Tomaszów Mazowiecki”
Zakres rzeczowy: Kanalizacja sanitarna 1) Budowa sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej i tłocznej: • Sieć kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej z rur PVC SN8 o długości całkowitej 1032 mb, a w tym: - DN 125-225 L= 96 mb (25 sztuk – ilość odgałęzień) - DN 125-225 L= 936, mb • Sieć kanalizacji sanitarnej tłocznej z PE100 SDR17 DN125-160 o długości całkowitej 610 mb, a w tym: - DN 125-225 L= 610 mb, • Budowa i kompletne wyposażenie tłoczni ścieków oraz wykonanie do niej zalicznikowej instalacji elektrycznej. 2) Budowa studzienek kanalizacyjnych – uzbrojenie sieci.
Część 2 „Budowa ciągu Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Smardzewice dla ulic: Kwarcowa, Wschodnia, Koralowa, Kryształowa, Perłowa, Rubinowa, Szafirowa, Szmaragdowa, Turkusowa, Złota, gmina Tomaszów Mazowiecki” Zakres rzeczowy: Kanalizacja sanitarna
1) Budowa sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej z rur PVC SN8 o długości całkowitej 3 184 mb, a w tym: - DN 160 L= 571 mb, (111 sztuk – ilość odgałęzień), - DN 200 L= 2613 mb 2) Budowa studzienek kanalizacyjnych – uzbrojenie sieci
Część 3 „Przebudowa Stacji Uzdatniania Wody w Chorzęcinie” Zakres rzeczowy: • Wymiana pomp głębinowych wraz z obudowami studni, • Wymiana rurociągów wody surowe, kanalizacji sanitarnej, • Montaż lampy UV, • Budowa dwóch zbiorników retencyjnych 100 m3, • Montaż układu do płukania filtrów wodą i powietrzem, • Montaż rozdzielnicy technologicznej SUW, • Ułożenie terakoty wewnątrz budynku na całej powierzchni • Montaż zestawu hydroforowego tłoczącego wodę, • (prace termomodernizacyjne) Docieplenie stropodachu, Ocieplenie przegród zewnętrznych, wymiana stolarki drzwiowej i okiennej, • Utwardzenie ciągów komunikacyjnych, • wizualizacja pracy układu w systemie SCADA
4.5.3.) Główny kod CPV: 45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45232423-3 - Roboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien
45232430-5 - Roboty w zakresie uzdatniania wody
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający na dzień otwarcia ofert zabezpieczył w budżecie Gminy kwotę w wysokości 8.880.000,00 zł brutto.W prowadzonym postępowaniu złożono cztery ofert. Z pośród ofert podlegających ocenie złożono ofertę z najniższą ceną w wysokości 9.484.700,00 zł brutto.
Wartość najkorzystniejszej oferty przewyższa możliwości finansowe Zamawiającego i Gmina nie jest w stanie zwiększyć budżetu do ceny oferty najkorzystniejszej.
Wystąpienie określonych powyżej przesłanek skutkuje unieważnieniem postępowania.
| 2023-01-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |