Wykonanie w realizowanym budynku dworca w ramach projektu ZCK dla Lubelskiego Obszaru Funkcjonalnego w Lublinie, przegłębienia pod schody ruchome w wykonanej płycie fundamentowej.

Gmina Lublin

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00041607
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00041607/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-01-18 13:55
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c287a3ac-7ae2-11ed-b4ea-f64d350121d2
Identyfikator
9462575811
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie burzeniaRoboty w zakresie naprawy betonu

Wykonawcy

1 przyznane

'LUBREN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ'Lublin, PL · lot 0
1 108 230 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00041607 z dnia 2023-01-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie w realizowanym budynku dworca w ramach projektu ZCK dla Lubelskiego Obszaru Funkcjonalnego w Lublinie, przegłębienia pod schody ruchome w wykonanej płycie fundamentowej.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lublin

1.3.) Oddział zamawiającego: Zarząd Dróg i Mostów w Lublinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 060778879

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Krochmalna 13j

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-401

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zdm.lublin.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://biuletyn.lublin.eu/zdm

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


gminna jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie w realizowanym budynku dworca w ramach projektu ZCK dla Lubelskiego Obszaru Funkcjonalnego w Lublinie, przegłębienia pod schody ruchome w wykonanej płycie fundamentowej.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c287a3ac-7ae2-11ed-b4ea-f64d350121d2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00041607

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00500491

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamawiający w dniu 16.11.2022 r. wszczął postępowanie o udzielenie zamówienia w trybie podstawowym (art. 275 pkt 1 ustawy Pzp) na „Wykonanie w realizowanym budynku dworca w ramach projektu Zintegrowane Centrum Komunikacyjne dla Lubelskiego Obszaru Funkcjonalnego w Lublinie, przegłębienia pod schody ruchome w wykonanej płycie fundamentowej” - nr ogłoszenia o zamówieniu: 2022/BZP 00442662/01, znak sprawy ZP-PS.221.1.43.2022.
W wyznaczonym terminie, tj. do dnia 08.12.2022 r. do godz. 10:30 nie złożono żadnej oferty.
W dniu 08.12.2022 r. w/w postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp – nie złożono żadnej oferty.
Zamawiający planuje udzielić zamówienie na podstawie art. 305 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych, w tym samym zakresie, nie zmieniając w sposób istotny pierwotnych warunków zamówienia.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-72d9f124-65a8-11ed-abdb-a69c1593877c

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-PS.221.1.45.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w realizowanym budynku dworca w ramach projektu Zintegrowane Centrum
Komunikacyjne dla Lubelskiego Obszaru Funkcjonalnego w Lublinie, przegłębienia pod schody ruchome w wykonanej płycie
fundamentowej.
2. Zakres zamówienia obejmuje:
2.1. wycięcie fragmentu płyty fundamentowej w budowanym budynku dworca,
2.2. wzmocnienie konstrukcji taśmami węglowymi,
2.3. wykonanie posadzki z żywicy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262330-3 - Roboty w zakresie naprawy betonu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1108230,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1108230,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1108230,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LUBREN Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7123304215

7.3.3) Ulica: ul. Niecała 3/6

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.5) Kod pocztowy: 20-080

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Wycięcie fragmentu płyty fundamentowej w budowanym budynku dworca oraz wzmocnienie konstrukcji taśmami węglowymi – Langeo Construction S.A.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-01-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1108230,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-01-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane