Zimowe utrzymanie dróg w roku 2023

Gmina Koźmin Wielkopolski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00041729
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-01-18 14:10
Lokalizacja
Koźmin Wielkopolski, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6211693440
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi usuwania oblodzeńUsługi odśnieżania

Wykonawcy

10 przyznanych

SPÓŁDZIELCZE CENTRUM ROLNICZE "CENTROL" W KOŹMINIE WIELKOPOLSKIM W LIKWIDACJIKoźmin Wielkopolski, PL
19 800 PLN
RENATA KOSINKoźmin Wielkopolski, PL
17 000 PLN
RENATA KOSINKoźmin Wielkopolski, PL
17 000 PLN
Handel i Usługi Henryk StaniewskiGościejew, PL
20 350 PLN
HENRYK STANIEWSKIGościejew, PL
20 350 PLN
Handel i Usługi Henryk StaniewskiGościejew, PL
19 200 PLN
KAROL STANIEKWyrębin, PL
19 800 PLN
KAROL STANIEKWyrębin, PL
19 800 PLN
AGRO-STANIEK Karol StaniekWyrębin, PL
19 800 PLN
SPÓŁDZIELCZE CENTRUM ROLNICZE "CENTROL" W KOŹMINIE WIELKOPOLSKIM W LIKWIDACJIKoźmin Wielkopolski, PL
19 800 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.