Dostawa i montaż ulicznych lamp solarnych w ramach zadania „Poprawa jakości i efektywności oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Suchań”
Gmina Suchań
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00042396
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00042396/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2023-01-18 18:58
- Lokalizacja
- Suchań, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-60ef6e65-810f-11ed-b4ea-f64d350121d2
- Identyfikator
- 8542230338
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00042396 z dnia 2023-01-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż ulicznych lamp solarnych w ramach zadania „Poprawa jakości i efektywności oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Suchań”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Suchań
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811685970
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pomorska 72
1.5.2.) Miejscowość: Suchań
1.5.3.) Kod pocztowy: 73-132
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.7.) Numer telefonu: 915624015
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@suchan.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.suchan.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania/93b8f933-03ca-44f0-9116-29f0669a1c8b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa i montaż ulicznych lamp solarnych w ramach zadania „Poprawa jakości i efektywności oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Suchań”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-60ef6e65-810f-11ed-b4ea-f64d350121d2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00042396
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00003207/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.6 Dostawa i montaż ulicznych lamp solarnych w ramach dania Poprawa jakości i efektywności oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Suchań
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00509577
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZK.271.20.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż 23 szt. kompletnych systemów oświetlenia drogowego fotowoltaicznego na ul. Słonecznej, Kwiatowej i Strzeleckiej w Suchaniu:
1) ul. Słoneczna dł. 430 mb, działki 193/1, 193/2, 193/3, 193/4 obręb 2 - 14 szt.,
2) ul. Kwiatowa dł. 135 mb, działki 157, 176 obręb 2 - 5 szt.,
3) ul. Strzelecka dł. 160 mb, działka 76 obręb 1 - 4 szt.
Wymagane parametry techniczne kompletnych systemów oświetleniowych, będących przedmiotem umowy, zostały określone w specyfikacji technicznej zawartej w Ofercie wykonawcy, stanowiącej załącznik do umowy.
Zakres umowy obejmuje w szczególności:
1) geodezyjne wyznaczenie miejsc wbudowania słupów na podstawie map przekazanych Wykonawcy z zachowaniem ok 30 mb (+/- 5 mb) odległości pomiędzy słupami oświetleniowymi,
2) wykonanie robót ziemnych – wykopów pod fundamenty,
3) posadowienie fundamentów pod słupy,
4) montaż słupów oświetleniowych,
5) w przypadku wystąpienia kolizji z sieciami uzbrojenia podziemnego w czasie realizacji robót, Wykonawca zabezpieczy miejsce kolizji i zaproponuje sposób ich rozwiązania Zamawiającemu, Wykonawca nie ponosi kosztów usunięcia takich kolizji, ale zobowiązany jest do ich usunięcia,
6) zasypanie i utwardzenie wykopów wraz rekultywacją terenu po robotach,
7) odtworzenie nawierzchni pasa drogowego i przywrócenie do stanu pierwotnego,
8) montaż opraw oświetleniowych,
9) montaż i regulacja paneli fotowoltaicznych, panele fotowoltaiczne należy ustawić optymalnie do azymutu południowo – zachodniego,
10) wykonanie wszelkich połączeń elektrycznych,
11) odbiór roboczy wykonanego oświetlenia,
12) zgłoszenie zakończenia robót Zamawiającemu,
13) wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej i dokonanie zgłoszenia zmian w ewidencji gruntów w Starostwie Powiatowym w Stargardzie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34928500-3 - Oświetleniowy sprzęt uliczny
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34928510-6 - Uliczne słupy oświetleniowe
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione ponieważ wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 138000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 138000,00 PLN
| 2023-01-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |