Przebudowa drogi gminnej nr 103515L w miejscowości Tarło-Kolonia i Tarło od drogi wojewódzkiej nr 821 do drogi powiatowej nr 1556L
Gmina Niedźwiada
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00043316
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00043316/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-01-19 10:03
- Lokalizacja
- Niedźwiada, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1f056306-7491-11ed-b4ea-f64d350121d2
- Identyfikator
- 7141901163
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00043316 z dnia 2023-01-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 103515L w miejscowości Tarło-Kolonia i Tarło od drogi wojewódzkiej nr 821 do drogi powiatowej nr 1556L
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Niedźwiada
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019537
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Niedźwiada-Kolonia 43
1.5.2.) Miejscowość: Niedźwiada
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-104
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@niedzwiada.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugniedzwiada.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej nr 103515L w miejscowości Tarło-Kolonia i Tarło od drogi wojewódzkiej nr 821 do drogi powiatowej nr 1556L2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1f056306-7491-11ed-b4ea-f64d350121d2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00043316
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00006734/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Przebudowa drogi gminnej nr 103515L w miejscowości Tarło-Kolonia i Tarło od drogi wojewódzkiej nr 821 do drogi powiatowej nr 1556L
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 do operacji: „Przebudowa drogi gminnej nr 103515L w miejscowości Tarło-Kolonia i Tarło od drogi wojewódzkiej nr 821 do drogi powiatowej nr 1556L."2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00476140/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RL.271.28.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa dróg gminnych nr 103515 L od km 0+000 do km 1+310, nr 112646 L od km 0+000 do km 1+962 i nr 103517 L od km 1+962 do km 2+975 o łącznej długości 4,1 km w miejscowości Tarło i Kolonia Tarło.”
Drogi objęte inwestycją przebiegają przez tereny administracyjne gminy Niedźwiada, powiat lubartowski, województwo lubelskie i znajdują się na działkach ewidencyjnych nr 91, 125, 124, 301 (obręb Tarło Kolonia), 574, 593, 441 (obręb Tarło).
Szczegółowy zakres robót budowlanych określa dokumentacja budowlana - załącznik nr 1 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Kwota przeznaczona na realizację całości zamówienia wynosiła 933 647,35 zł brutto. Oferta z najniższą ceną jest na kwotę 1 413 025,23 zł brutto. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia objętego przedmiotową procedurą do ceny oferty najkorzystniejszej.| 2023-01-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |