„PRZEBUDOWA CZĘŚCI BUDYNKU URZĘDU GMINY CIĘŻKOWICE”
GMINA CIĘŻKOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00043470
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00043470/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-01-19 10:22
- Lokalizacja
- Ciężkowice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8e2e939b-da92-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 8731014848
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00043470 z dnia 2023-01-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„PRZEBUDOWA CZĘŚCI BUDYNKU URZĘDU GMINY CIĘŻKOWICE”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CIĘŻKOWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661151
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tysiąclecia 19
1.5.2.) Miejscowość: Ciężkowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-190
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.7.) Numer telefonu: +48146285840
1.5.8.) Numer faksu: +48146285820
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ciezkowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/ugciezkowice
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ciezkowice1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„PRZEBUDOWA CZĘŚCI BUDYNKU URZĘDU GMINY CIĘŻKOWICE”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8e2e939b-da92-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00043470
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00040594/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Modernizacja budynku UG w Ciężkowicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00172888/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GI.271.47.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiot zamówienia obejmuje roboty budowlane polegające na przebudowie części budynku Urzędu Gminy Ciężkowice, w zakres których wchodzą między innymi:
Dostosowanie do obowiązujących przepisów w zakresie ochrony przeciwpożarowej:
a. zamurowaniu jednego z okien w celu poprawnego wydzielenia stref pożarowych,
b. przebudowie komunikacji na parterze – połączenie korytarzem obu wejść na parter,
c. wymianie części drzwi wewnętrznych z dostosowaniem ich szerokości do obowiązujących przepisów,
d. montaż drzwi wewnętrznych p.pożarowych – wydzielenie piwnic jako osobnej strefy PM oraz strychu,
e. przebudowa części otworów drzwiowych i wymiana stolarki drzwiowej na zgodną z obowiązującymi przepisami,
f. modernizację istniejącej instalacji hydrantowej poprzez przebudowę zestawu wodomierzowego (montaż zaworu antyskażeniowego) oraz rozdzielenie instalacji wewnętrznej hydrantowej z montażem zaworu pierwszeństwa,
g. przebudowę instalacji oświetlenia awaryjnego i sygnalizacji p.poż,
h. montaż autonomicznych czujek dymu na drogach ewakuacyjnych,
i. modernizację instalacji elektrycznej w sali ślubów i przebudowywanych pomieszczeniach biurowym i korytarza na parterze,
j. uzupełnienie tynków i wylewek,
Wykończenie wnętrz:
a. wykończenie posadzek, ścian i sufitów (pom. 1.19, 1.26, 1.28, 1.29, 1.30) oraz ściany i sufity w pom. 1.25
b. dostawa i montaż elementów dekoracyjnych okien (karnisze, firany, zasłony),
c. dostawa i montaż wyposażenia tj. szafa wnękowa (1 szt.), krzesła konferencyjne (3 szt.), stolik 65x65 cm (1 szt.), stół dębowy 80x160cm (1 szt.), fotel tapicerowany (1 szt.), krzesła tapicerowane (20 szt.),
d. dostawa i montaż instalacji klimatyzacji na sali ślubów,
Dostawa i montaż systemu nagłaśniającego:
a. wzmacniacz końcowy mocy 2 x 120 W RMS / 100 V – 1 szt.,
b. mixer audio – 2 strefowy – 2 strefy niezależne – 6 wejść mikrofon / linia –1szt.
c. mikrofon dynamiczny wokalowy przewodowy- 1szt.
d. zestaw mikrofonów bezprzewodowych – 1 Baza + 1 mikrofon doręczny wysokiej klasy 1szt.,
e. kolumna głośnikowa typu SLIM LINE do instalacji 100-woltowych - 4szt.,
f. Kabel głośnikowy wysokiej klasy WORK PRO 2 x 1,5 mm2 PRO 50mb.,
g. Kabel mikrofonowy wysokiej klasy, 3 żyły w ekranie 20mb.
Dostawa i montaż elementów małej architektury:
a. Ławka – 2 szt.
b. Kosz na śmieci – 2 szt.
Zamówienie nie obejmuje wykonania posadzek, w pomieszczeniach 1.24, 1.25 i 1.27,ścian i sufitów w pom. 1.27, które zostały zrealizowane we wcześniejszym etapie robót.
Ponadto zamówienie nie obejmuje zagospodarowania wokół pomnika.
Zamawiający umożliwia przeprowadzenie wizji lokalnej miejsca robót, w celu pozyskania wszelkich danych mogących być przydatnymi do przygotowania oferty oraz realizacji i rozliczenia przedmiotu umowy. Koszt dokonania wizji lokalnej poniesie wykonawca.
3. W ramach zamówienia należy wykonać roboty budowlane i czynności określone w dokumentacji projektowej, decyzjach i warunkach oraz prace i czynności pomocnicze i przygotowawcze niezbędne dla prawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia, tj. prowadzenie obsługi geodezyjnej, wykonanie wymaganych badań i sprawdzeń, wykonanie i utrzymanie zaplecza budowy, wykonanie dla potrzeb budowy podłączeń do mediów i ponoszenie kosztów ich zużycia, wykonanie niezbędnej dokumentacji dotyczącej realizowanych prac, itp., a także prace porządkowe terenu w rejonie realizacji robót. Wykonawca jest zobowiązany prowadzić prace zgodnie z dokumentacją projektową, w tym zgodnie z wszystkimi decyzjami, postanowieniami, uzgodnieniami i warunkami. W przypadku konieczności zajęcia pasa drogowego Wykonawca jest zobowiązany uzyskać od zarządcy drogi decyzję o zajęciu pasa drogowego, opracować i uzgodnić projekt organizacji ruchu na czas prowadzenia robót budowlanych w pasie drogowym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych
45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45442100-8 - Roboty malarskie
44221000-5 - Okna, drzwi i podobne elementy
44221220-3 - Drzwi przeciwpożarowe
48952000-6 - System nagłaśniający
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 349228,30 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 406867,99 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 349228,30 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Usługowo Handlowa Jan Marek Stanuch
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8730223840
7.3.3) Ulica: Rynek 16
7.3.4) Miejscowość: Ciężkowice
7.3.5) Kod pocztowy: 33-190
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 349228,30 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-10-31| 2023-01-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |