Wykonanie prac budowlanych i instalacyjnych w zakresie remontu łazienki na I piętrze oraz pionów wodno-kanalizacyjnych wraz z podejściami (przez 3 kondygnacje) Pawilonu A SZPZOZ .
Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00044937
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00044937/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-01-19 13:31
- Lokalizacja
- Dziekanów Leśny, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-43e720a7-6bfa-11ed-abdb-a69c1593877c
- Identyfikator
- 1181349898
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00044937 z dnia 2023-01-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie prac budowlanych i instalacyjnych w zakresie remontu łazienki na
I piętrze oraz pionów wodno-kanalizacyjnych wraz z podejściami (przez 3 kondygnacje) Pawilonu A SZPZOZ .
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000291210
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Marii Konopnickiej 65
1.5.2.) Miejscowość: Dziekanów Leśny
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-092
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.7.) Numer telefonu: 227657121
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@szpitaldziekanow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://szpitaldziekanow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://szpitaldziekanow.logintrade.net1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie prac budowlanych i instalacyjnych w zakresie remontu łazienki naI piętrze oraz pionów wodno-kanalizacyjnych wraz z podejściami (przez 3 kondygnacje) Pawilonu A SZPZOZ .
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-43e720a7-6bfa-11ed-abdb-a69c1593877c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00044937
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00074456/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Remont łazienki oraz pionów wodno-kanalizacyjnych wraz z podejściami przez 3 kondygnacje - Pawilon A - I p. Administracji
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00457719/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZ/36/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 160260,69 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie prac budowlanych i instalacyjnych w zakresie remontu łazienki na I piętrze oraz pionów wodno-kanalizacyjnych wraz z podejściami (przez 3 kondygnacje) Pawilonu A SZPZOZ im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym. Szczegółowy zakres prac określono w załączniku nr 2 Opis przedmiotu zamówienia oraz w Przedmiarze robót – załącznik nr 8.
Wprowadzono wymóg odbycia wizji lokalnej. W takim przypadku złożenie oferty bez odbycia wizji lokalnej skutkuje odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 18 p.z.p. W celu umówienia wizji lokalnej należy kontaktować się z osobami wyznaczonymi do komunikowania się z Wykonawcami – Pracownicy Działu Techniczno - Eksploatacyjnego - tel.: 22 76 57 110 i 22 76 57 397 od pon. – pt. w godzinach 8:00-15:00.
Termin wizji lokalnej: 05.12.2022 r. – 07.12.2022 r. od pon. – pt. w godzinach 10:00-12:00.
Zamawiający informuje, iż uznaje za spełniony wymóg jeśli przedstawiciel Wykonawcy odbył wizję lokalną w trakcie prowadzonego postepowania nr DZ/31/2022 w dniach 10.10.2022 r. – 25.10.2022 r., co zostało udokumentowane przez pracownika Działu Techniczno – eksploatacyjnego.
Informacje w zakresie zasad realizacji przedmiotu zamówienia, gwarancji oraz wynagrodzenia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ - projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45215140-0 - Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 160260,69 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 206349,98 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 160260,69 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Meritum Group Dariusz Karbowy
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5242340587
7.3.3) Ulica: ul. Bemblińska 20/358
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 03-352
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-01-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 160260,69 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
| 2023-01-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |