DOSTAWA ARTYKUŁÓW ŻYWNOŚCIOWYCH DLA: OGRODU ZOOLOGICZNEGO IM. STEFANA MILERA W ZAMOŚCIU UL. SZCZEBRZESKA 12; 22-400 ZAMOŚĆ

Ogród Zoologiczny im. Stefana Milera w Zamościu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00045180
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-01-19 14:00
Lokalizacja
Zamość, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
9222697472
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pasza dla zwierząt hodowlanych i innychPasza dla zwierząt

Wykonawcy

17 przyznanych

ZBIGNIEW WOLANINZamość., PL
81 637,82 PLN
ZBIGNIEW WOLANINZamość., PL
81 637,82 PLN
MIROSŁAWA JASIŃSKABłaszki, PL
71 951,8 PLN
MIROSŁAWA JASIŃSKABłaszki, PL
71 951,8 PLN
MIROSŁAWA JASIŃSKABłaszki, PL
71 951,8 PLN
MIROSŁAWA JASIŃSKABłaszki, PL
71 951,8 PLN
MIROSŁAWA JASIŃSKABłaszki, PL
71 951,8 PLN
MIROSŁAWA JASIŃSKABłaszki, PL
71 951,8 PLN
ZBIGNIEW WOLANINZamość., PL
81 637,82 PLN
MIROSŁAWA JASIŃSKABłaszki, PL
71 951,8 PLN
ZBIGNIEW WOLANINZamość., PL
81 637,82 PLN
ZBIGNIEW WOLANINZamość., PL
81 637,82 PLN
ZBIGNIEW WOLANINZamość., PL
81 637,82 PLN
ZBIGNIEW WOLANINZamość., PL
81 637,82 PLN
ZBIGNIEW WOLANINZamość., PL
81 637,82 PLN
ZBIGNIEW WOLANINZamość., PL
81 637,82 PLN
ZBIGNIEW WOLANINZamość., PL
81 637,82 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.